Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy ne egyen...

Mit tegyek hogy ne egyen olyan sokat?

Figyelt kérdés
Segítsetek mert már beleőrülök ebbe az etetés dologba.3 hónapos kisfiam nagyon sokat eszik tápszeres..1 nap reggel 6 órától legalább 6-7x eszik hol 90ml hol 150-et de inkább utóbbi a gyakoribb..2 hét alatt 2 kg hízott...nem iszik teát és vizet sem fogadja el..nem tudom hogy tudnám már elérni azt hogy ne egyen állandóan nem akarom hogy baj legyen mert az orvos megijesztett...de én már beleőrülök mert ha nem adok neki kaját sír és már semmi mást nem tudok vele kezdeni az se használ már ha fogom játszok vele kocsiba rakom..csak a kaja...mit csináljak már hogy a 3 óra legalább meglegyen:(Nagyon elvagyok keseredve:(
2009. máj. 29. 15:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is /4 és fél hós/ hasonlóan eszik, csak ő már 5x180 egy nap. Tápszeres és néha alig bírta ki a 2 órát. Az anyatejes anyukák szokták írni, hogy igény szerint szoptatnak,hát én is igény szerint etettem. 2-3 hónaposan hízott ő is sokat, én is megrémültem egy kicsit, de most megállt a hízásban és inkább hosszra nő. Ha éhes, úgy sem tudod megvigasztalni semmivel,csak ha megeteted.

Az én babámnak nincs semmi baja, hogy néha 2 óránként evett. Az ő emésztése gyorsabb. :)

2009. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Majd valami italt kipróbálok mert tényleg nem iszik meg semmit amit kínálok neki:(
2009. máj. 30. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!