Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy ne egyen...

Mit tegyek hogy ne egyen olyan sokat?

Figyelt kérdés
Segítsetek mert már beleőrülök ebbe az etetés dologba.3 hónapos kisfiam nagyon sokat eszik tápszeres..1 nap reggel 6 órától legalább 6-7x eszik hol 90ml hol 150-et de inkább utóbbi a gyakoribb..2 hét alatt 2 kg hízott...nem iszik teát és vizet sem fogadja el..nem tudom hogy tudnám már elérni azt hogy ne egyen állandóan nem akarom hogy baj legyen mert az orvos megijesztett...de én már beleőrülök mert ha nem adok neki kaját sír és már semmi mást nem tudok vele kezdeni az se használ már ha fogom játszok vele kocsiba rakom..csak a kaja...mit csináljak már hogy a 3 óra legalább meglegyen:(Nagyon elvagyok keseredve:(
2009. máj. 29. 15:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsánat 1 kg-ot hízott 2 hét alatt...
2009. máj. 29. 15:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!és ha a tápszert hígabbra csinálnád,mint az előirt?Én babám is tápszeres
2009. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
első vagyok-meg azt mondják ilyenkor van valami növekedési ugrás is,nem?
2009. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem csak cumizni akar?
2009. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
még a 3 órát se bírja ki.szerintem mindenféleképpen tartasd be vele,mert a tápszert nehezebb megemészteni mint a tejcsit.adj neki őszilevet(SIO-t!!!!!!) egy pár napig 30ml őszilé 70ml víz,utána egy darabig hígítsd neki 1/3-ad őszilé 2/3-ad víz arányában.majd adhatod neki fele-fele arányban.hátha így két evés között iszik és kibírja a 3 órát.én is ezt adom a babámnak már 4 és fél hós.én kb 2 hónapja adom neki és semmi baja sőt imádja.mivel a tiéd már 3 hós nem soká el lehet kezdeni a hozzátáplálást és az őszibarack az elsők között van amit ajánlanak.
2009. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Hát a sio-t kicsit korainak találom, de az ötlet jó, bébiitalt vizezve megpróbálhatod! A hígabb tápszer is jó lehet!
2009. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sió levet én legalább 2 éves koráig nem adnék az biztos, akkor már inkább vmilyen tea. A gyümölcslevekben rengeteg cukor van és az is hízlal. Lehet, hogy néha csak szomjas lehet és nem éhes. Amugy is kellene itatni a tápszeres babákat, főleg majd ha jön a meleg. Én személy szerint nem tartom olyan soknak az 1kg hízást egy 3 hós babánál. Nyugodj meg nem fog mindíg ennyit hízni! Bár az én kicsim is 6 hósan még 600g hízott egy hónap alatt. Próbálj két etetés között teáztatni vagy vízet itatni, ha megissza a babád.
2009. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utólsónak.DE NEM ISSZA MEG A BABÁJA A TEÁT ÉS A VIZET!!!!!
2009. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozzon más teákkal, nekem is csak a Hippes teákat issza meg a babám, de azt mindegyiket.
2009. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az én babámnak is minden létező teát kipróbáltam de neki se kell azért adom neki a sio-t.és nem kövér a sok cukor miatt hígítom neki.2900gr-mal született most 4 hósan 6250gr.szerinted ez sok.szerintem pont jó?
2009. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!