Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányan vagyunk itt? Anyukákra...

Hányan vagyunk itt? Anyukákra gondolok. Ki ír csak kérdést és ki ír csak választ?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én itt vagyok! :-))

Kérdést is írok, és választ is.

Naponta kb. 2 kérdés, és kb. 20 válasz...

Miért??

2009. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt, van mikor kérdést írnék még, de mivel csak óránként lehet felírom papírra hogy el ne felejtsem,ilyen volt mikor hazaértünk a kórházból, egész listám volt.2 hós kislány anyukája
2009. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok.Sok-sok hasznos ötletet sajátítottam el,de néha ki is akadok 1-2 válaszon na meg persze kérdésen.
2009. máj. 29. 12:19
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Én itt vagyok folyamatosan, és osztom az észt. Kérdést ritkán írok ki. Inkább csak válaszolok, amiben van tapasztalatom, vagy véleményem. Illetve tanulok az eddig kiírtakból. Szinte mindet elolvasom. Igen jó sok időm van, a gyerekemből ki van szedve a síróka, és alvóka van helyette betéve. :D
2009. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én általában inkább csak válaszolok (4 gyerekem van, így már elég sokat láttam, tapasztaltam velük), eddig csupán 6 kérdést írtam ki. Ha valami érdekel, rákeresek.
2009. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is vagyok!!!! :-)

Kérdezek is néha, meg persze válaszolok. :-) De ez milyen hülyeség hogy 1 órában csak 1 kérdés mehet....

2009. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is vagyok naponta többször,ahogy a 7hónapos nem nagyon alvó babám engedi.Szerintem is nagyon marhaság óránként csak 1 kérdést kiírni,de van rosszabb,a hoxán csak 1 nap 1et lehet.

Én már rengeteg kérdést tettem föl,és annál is többre válaszoltam,Persze csak ha van róla fogalmam,vagyis ha értek hozzá

igen vannak bugyuta,és 100x föltett kérdések,de hát nem vagyunk egyformák,így mindenki a saját szituációjára kíváncsi.

2009. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Függő vagyok! Ha van egy szabad órácskám, ez az első amit megnézek. Sokat kérdezek, ha tudok válaszolok is szívesen.
2009. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Minden nap írok is, kérdezek is, tanulok is, el is szörnyűlkököm néha. Szerintem nem mindenki szabály szerint csinálja, inkább sportot űznek belőle, de jó érzés, h életszerű tanácsokat is kaphatok problémáimra, és nem a megtanult tananyagot kell hallgatnom.
2009. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is itt vagyok minden nap, már több mint egy éve. Választ minden nap írok, kérdést meg ha van kérdeznivalóm:))

De néhány válasz tényleg kiborító.

9 hónapos nagyfiú anyukája

2009. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!