Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a jo anya? Van egyáltal...

Milyen a jo anya? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
félek attol hogy nem vagyok elég jo anya!pl.:hogy tudnék még türelmesebb lenni?
2009. máj. 28. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted a gyerekedet, ellátod, figyelsz rá, játszol vele, törődsz az igényeivel, nem hiszem, hogy rossz anya vagy. Türelmetlen mindenki néha, én legalábbis így gondolom. 3 gyerekem van, nem mindig jut egyforma idő mindenkire, hiszen mások az igények is már, de nagyon igyekszem, hogy Nekik jó anya legyek:-)
2009. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, jó anya vagy, erre nincs külön fogalom.

Mindenkinek elfogy néha a türelme, a lényeg, hogy ne a babán töltsd ki, és ő ne vegye észre.


Próbálj meg egy kicsit kiszabadulni, felnőtt emberekkel lenni, mert én is imádom a kislányomat, de néha én is besokallok, és akkor a babát rábízom a férjemre, én meg elmegyek egy kicsit, kirakatokat nézni, barátnőkkel találkozni,v agy ilyesmi.


A rossz anyában fel sem merül, hogy nem jó anya!!! :)


8 hós kislány anyukája

2009. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben minden tőled telhetőt megteszel érte,biztos,h jó anya vagy!Nekem 2 gyerekem van,és tudom,h jó anyjuk vagyok(ezt a nagy mondja is,pedig kamasz).Ne gondold,h én nem vesztem el a türelmemet néha(a pici 1 éves),de hála az égnek ez nagyon ritkán van.Szval ne agyalj ezen,csináld úgy,ahogy a szíved diktálja.
2009. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A rossz anyában fel sem merül, hogy nem jó anya!!! "

Ez tetszik! Szerintem is így igaz!

Ha legjobb tudásod szerint gondját viseled, szereted, foglalkozol vele, akkor jó anya vagy. Mindenki szokott néha türelmetlen lenni, hiszen emberből vagyunk, ettől még nem vagy rossz anya.

2009. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!