Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul aludt éjszaka a babátok?

Rosszul aludt éjszaka a babátok?

Figyelt kérdés
Mi most vagyunk 3 hósak és szinte egész éjszaka sírdogált, míg eddig 8-kor elaludt és éjszaka 1-szer kelt fel enni(tápszeres), most szinte egész éjszaka fent volt és 2-szer evett, de hajnal 5-kor megint éhes volt. Eddig 6-ig 7-ig aludt. De még ma is egyfolytában sírdogál, nagy nehezen most aludt el. Valaki hasonló helyzetben, vagy mi lehet vele? A foga jönne???
2009. máj. 28. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet......de 1 biztos a 9 hós kislányom is naggggggyon rosszul aludt,egész éjjel mocorgott,csapkodta magát,közlekedett az ágyban és Én még így sosem láttam!2x felsírt szinte csukott szemmel,de vissza nyugodott hamar,csak letettem és elaludt de rengeteget mocorgott!Iszonyat nyugtalan volt!És h hozzá tegyem Én is iszonyat rosszul aludtam,kb összesen 3 órát!Én is forgolódtam meg apuci is!
2009. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Huh, ne tudd meg! 7 hónapos a lányom, kb 2-3 hónapos korában volt ennyit fenn! 21-kor elaludt mint rendesen, hajnali egykor halljuk, hogy szöszmötöl. Játszott az ágyában, mintha reggel lenne. Vagy félórán át próbáltunk már mindent, aztán áthoztuk magunkhoz, de velünk sem akart aludni. Na azért nagy sokára sikerült, majd 3-kor elkezdett sírni, semmi nem volt jó. Megszoptattam (már réges-régen nem eszik éjszaka), valamit cumizgatott, bealudt, letettem az ágyába, erre szemek föl és már húzza is magát állásba. Kiakadtam... megint át hozzánk, na és ott végre sikerült egy félóra után kidőlnie. Addig persze minket csapkodott...:( Mondanom sem kell, hogy a szokásos 6-fél7-es kelés helyett fél8-kor kelt :) tuti valami front van
2009. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a hideg front. én legalábbis erre fogom, hogy tegnap és ma is kicsit nyöszörgősebb és aluszékonyabb a 3 hós babám. Ő jól alszik, sőt, most szinte kétszer annyit, mint általában. Viszont, mikor ébren van, szinte csak nyöszörög. Nem tud magával mit kezdeni, és semmi sem jó neki, csak a cici.
2009. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én 7 hós lányom is nagyon rosszul aludt, máskor átalussza az éjszakát, most meg be kellett költöznöm hozzá, h apát se keltsük fel óránként!

Bár én azt hittem, h azért nem tud aludni, mert tegnap du óta folyik az orra, de azok alapján, amit írtatok, ez nem biztos.

2009. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok,még anniyt h a szokásos fél 7 -7 ből lett negyed 9-es kelés!
2009. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én 13 hónapos babám is felkelt éjfél körül. Néha előfordul, de könnyű visszaaltatni. Most csak a hiszti ment, meg tépte a blúzom és cicit kért. Pedig éjszaka már 3 hónapos korától nem szokott. Na, végül adtam neki, de hiába, utána is tovább ordított. Vagy másfél órát fent volt, mire elaludt.
2009. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú akkor nem csak nálunk volt gáz az éjjel, az enyém 9hós és 2-3 ig fenn volt, végül sirdogálva de visszaaludt.
2009. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Akkor most én i megnyugodtam. 3 hónapos kilányom hajnalig szokott aludni, ehhez képest most ébren volt éjjel 1 órakor, hajnali 5-kor, aztán fél 7-kor már járt keze lába a kiságyban. És mindegyik alkalommal bevágta az adag kajáját. Alig akar aludni valamicskét, egyfolytában sirdogál, pedig nem nagyon szokott sírni. Most is csak a kezemben tudtam elringatni, de ha leteszem a kiságyába, akkor rögtön üvöltözik. :(

Úgy látszik ez egy erős front. :(

2009. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szóval nem voltunk ezzel a problémával egyedül.

Reméljük ma éjszaka lesz alvás. :)

2009. máj. 28. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is remélem h alszunk ma éjjel:)
2009. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!