Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez hiszteria vagy en rontottam...

Ez hiszteria vagy en rontottam el? Ezen minden baba atmegy, vagy utalhat a jovobe valami idegzavarra?

Figyelt kérdés
Tegnaptol vettem eszre,eddig nem csinalta.Tiszta hisztit csap ha elveszem a jatekat a kezebol,vagy ha megyem etetni,amit eddig se szeretett,csak most ugy nezki,hogy rajott,hogy ezt ilyen orditassal eltudja intezni.nem faj neki semmi,mert orditas kozben ha elkezdek grimaszkodni vagy csikizni ot,akkor sirva nevet.es persze ha abba hagyom akkor ordit megint.persze ez nem egesz nap van hanem 1nap ketszer kb.gondolom most rajott,hogy evvel valamit elerhet,de most ez miatt megint nehezebben eszik.eddig is csak par kanalkat fogadott el,de most ha mar a kanalat lassa mar akkor ordit.nem tudom mit tegyek.remelem ez nem val valami agresszivitasra a jovobe nezve.hozza teszem,ut,csap az asztalba,ordit kozben ha nem ugy van ahogy akarja.Ha raszolok nagyobb hangon,meg jobban razendit.most 8honapos,azt hittem ilyen korszak csak 2eveseknel van.mit tegyek ilyenkor?
2009. máj. 28. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Félre ne érts,véletlenül sem akratm a ciciről lebeszélni,Isten ments!Meg ahogy olvastam nem a szilárd kajcsival van a baj,hanem vmi mással!De az is biztos h csak a cici már nem megfelelő táplálék 1 ekkora babaának amikor rengeteg sok vitaminra,fehérjére van szüksége!Persze Én is cici párti vagyok.....de nem CSAK cici!És erőltetni sem szabad természetesen!
2009. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom nektek,picit megnyugtattatok.remelem minden jora fordul.szep babazast
2009. máj. 28. 13:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Probaltad mar ugy etetni, hogy kozben eltereled a figyelmet valami nagyon erdekessel, es kozben a szajaba csempeszni a kajat? En most jottem ra erre, es igy jol eszik, ahhoz kepest, hogy ugyanugy eszik altalaban a fiam mint a te babad...
2009. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ne is mond;)mar ugy is szoktam,hogy amig jatszik becsempeszek a sdzajaba par kanallal,de egy ido utan,sirva fakad,hogy hadjam beken;)zenet szoktam bekapcsolni,akkoris petudo csempezni 1-2 kanallal.meset kapcsolok be,en b ohockodok,stb..sok mindennel probalkoztam,de mindent hamar megun:{
2009. máj. 28. 14:55
 15/16 anonim ***** válasza:

Tudom, nehez, en is kinlodom az en fiammal, mar lassan az oruletbe kerget...most is alig evett, hiaba a sok erdekes jatek, meg "tiltott dolgok"... Azzal "vigasztalom" magam, hogy sem en, sem az apja nem voltunk jo evok ennyi idos korunkban, hat akor hogy legyen a mi gyerekunk?...

Most lehet a fogacskak miatt is bajlodunk.

Sok sikert es kitartast kivanok!

2009. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
koszike nagyon.nektek is kitartast kivasnok.
2009. máj. 29. 05:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!