Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket ehet ihat egy 8 hónapos...

Miket ehet ihat egy 8 hónapos baba? Frisen facsart narancs vagy gyünőlcslét lehet adni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, csak egy kicsi vízzel hígítsd. A narancsot főképp, nagyon savas.
2012. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerria ***** válasza:
Előttem szólóhoz hasonlóan tudok nyilatkozni. Hígítással add, szinte mindet, mert általában nagyon cukrosak :(, a narancs és az alma pedig savas!
2012. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 porcukormókus ***** válasza:
100%

Lehet én tudom rosszul, de szerintem a citrusfélékkel érdemes várni, mert könnyen allergizálnak.

Én alma- és répalevet adtam a 7,5hónapos lányomnak összekeverve (frisset), de én nem higítottam fel. Néha céklát is teszek bele. Végülis az almapürét sem higítjuk, nem? Persze nem sokat iszik meg, kb. egy decit.

2012. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az üveges kajákat szoktam nézni és azokat csinálom meg itthon.

Ihat babateát vagy vizet vagy higított gyümilevet.

2012. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kislányomnak már 9 hósan javasolta a gyerekorvos a frissen facsart narancs levet...én mandarinból facsartam inkább.

Vissza is kérdeztem,h narancs???Igen -igen mondta a doki:S

Ő csak tudja...vagy nem:S

2012. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kerria ***** válasza:

Tyűűű, persze, ő elvileg tudja, de ez akkor is furi. Ráadásul itt nálunk a "déli gyümölcsöket" nem is nagyon ajánlják friss állapotukban, még a banánt sem kedveli a doki... ne kérdezd miért, fogalmam sincs!

Szerintem jól tetted, hogy mandarinlevet kapott...

2012. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!