Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon korán csinálja?

Nagyon korán csinálja?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz 4 hónapos a kisfiam és tegnap óta a hasonfekvésből hanyatt fordul. Nagyon tetszik neki, de én félek, hogy megerőlteti magát. Még olyan ici-pici...
2009. máj. 27. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem 5 hós a fiam, de még nem forgolódik, csak oldalára

viszont nagyon húzza magát ülő helyzetbe, ha bele kapaszkodik valamibe

szerintem amit magától csinál, mindegy mikor, az nem baj, hiszen a szervezete elég erős hozzá!

2009. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A babák átlag 3-6 hósan kezdenek forogni, szóval teljesen normális!
2009. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen időben van:))
2009. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit magától csinál, azt nyugodtan hagyd neki. Csak erőltetni nem szabad!
2009. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a gyors válaszokat!!Természetesen semmit nem erőltetek, az Ó kis tempója szerint történnek a dolgok.
2009. máj. 27. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom most 7,5 hós. 4,5 hós volt, amikor hasáról hátára és visszafordult. 6,5 hósan elkezdett mászni, felállt és felült! Ez is kicsit korai még, de mivel magától csinálja, megakadályozni nem nagyon lehet.
2009. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hetes volt a Kisfiam,amikor a hasáról a hátára fordult.8 hónaposan már elindult.Szerintem örülj,hogy korábban csinál dolgokat mint más babák.Akkor lenne gond,ha később csinálná.
2009. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!