Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korától adhatok...

Hány hónapos korától adhatok kanalat a kezébe?

Figyelt kérdés
8 hós, mikortól tanítható? Vagy már most adjak kanalat a kezébe? Már próbáltam, de minden tiszta kaja volt,mint egy disznó ólban, és az az érzésem, még nem tudja mire van ez az egész.
2009. máj. 27. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 9 hónapos és ő kb. 1 hónapja kap kanalat a kezébe, amikor etetem. Ha véletlenül elmarad, méltatlankodik :)) Igaz, hogy néha tényleg elég gáz, ahogy az etetőszék környéke kinéz, de minden feltakarítható... A nagylányomnál egy műanyag terítőt vetettem be, amikor elkezdett "önállóan" enni, így legalább nem kellett rögtön felmosni evés után, elég volt csak a terítőt letusolni. Ha még nem tudja, mire való a kanál, mátsd az ételébe egy picit és hagyd, hogy ő tegye a szájába, biztosan maszatos lesz még a feje búbja is, de legfeljebb fürdik egyet a babád (esetleg Te is) az evés után :)))) Ahhoz, hogy tényleg szépen egyen kanállal önállóan, rengeteg gyakorlásra van szükség. Neked meg sok türelemre és kitartásra :)) Sok sikert a kanalazáshoz!
2009. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!