Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet minden nap biztonsá...

Hogy lehet minden nap biztonságossá tenni a lakást?

Figyelt kérdés

Lányom 1 éves lesz, már nem marad meg, ha bereteszelem a komóddal a nagyszobába, ahol eddig mindig játszott. Átmegy a szobájába, de ott sokminden alsó polcon van, nyitott a pelenkázó alja is, ahol tartok különböző babadolgokat, amiket minden nap el kell tennem valahova, mert megrágja, megeszik, eltöri...de állandó helyet nem tudok máshol neki, mert minden tele van. Kimászik az előszobába, amit nem tudok elzárni, ott meg haj van a fürdőből, széna a tengerimalactól, hiába porszívok minden nap. Nem beszélve a konyháról, ahol a tálaló, bébiételek, állatkaja szintén nem másohova elrekható helyen számára elérhető közelségbe van, így oda nem is engedem ki, de az etetőszékben nem mindig marad el, amíg főznék...

Ti hogy bírjátok ezt idegekkel és pakolással?...


2009. máj. 27. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy mély levegőt... és fogadd el, hogy ennek így kell lennie!

Fel kell fedezni a világot, a kíváncsiságát ki kell élnie!

Hagyni kell, hadd pakolásszon, megakadályozni úgysem tudod!

Arra figyelj, hogy az igazán veszélyes dolgokhoz ne férjen hozzá, vegyszerek, mérgek, gyógyszerek elzárva, a féltett törékeny dolgok magasra... 2-3 évesen is még pakolászni fog, úgyhogy nem rövid időről van szó, képtelenség évekig a nyomában lenni.

És ne feledd, az egy kiló koszt meg kell enniük hogy edződjön az immunrendszerük!!! ;)

2009. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet. Kicsi lakás, mindennek meg van a helye, nagyon hová én sem tudok pakolni. Egy éves és kisfiú, felfedező korszakban van, szóval mindenhová bekúszik, felmászik, mindent kirámol, természetesen a legveszélyesebb sarkokat és dolgokat részesíti előnyben. Én nem tudok mást tenni, mint hogy folyton a sarkában vagyok, és hát a legveszélyesebb dolgokat ideiglenesen elpakolom. Nálunk kutya van, szép hosszú fekete szőrzettel, hullik is neki rendesen, gondolhatod, hiába porszívózok és mosok fel minden reggel, a gyerek rugiján folyton ott éktelenkedik pár fekete szőrszál. Nagyon ezen nem idegelem magam, mert én is úgy gondolom, hogy azért erősíteni kell az immunrendszerüket. Kitartás! - magamnak is ezt mondogatom. :)
2009. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!