Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, anyukámat jobban...

Mit tegyek, anyukámat jobban szereti a kislányom mint engem?

Figyelt kérdés
Anyukámmal egy telken van a házunk, a kislányom elmúlt 1 éves. Mivel én dolgozom, anyu sokat van vele. Annyira ki vagyok borulva attól, hogy a kislányom a mamáját jobban szereti mint engem. Pedig én mindent megteszek, de amikor meglátja a mamát, akkor engem ellök és csak a mama létezik. Ha anyu elmegy, sír utána, ha én megyek nem is érdekli. Sőt ha anyu hazaér, neki örül, nekem meg épp csak egy kis mosoly. Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Annyira rossz! Van valaki hasonló helyzetben? Ha igen, ő mit csinált? Vagy ezt el kéne fogadnom? (de nem megy...)
2009. máj. 27. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Őt szokta meg, hozzá nagyobb bizalommal van. Lehet, hogy vannak kivételek, de nálunk is inkább nekem mondanak el több dolgot a gyerekek, bár én zsinórban itthon voltam GYES-en, anyut ritkábban látják. Ezt úgy értem,hogy egy utcában lakunk, de nem megyünk minden nap, vagy esetleg csak pár percre.
2009. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Mit lehet erre mondani? Magadra vess. Egy 1 éves gyerek mellett nem kellene dolgozni, nem minden a pénz. Amikor gyereket vállal az ember, ezt is vállalnia kellene. Nekünk sincs sok pénzünk, mégis itthon vagyok a gyerekekkel, mert én vagyok az anyjuk, és rám van szükségük, nem elsősorban a nagyira. Pedig mi is oda tudnánk adni a nagymamának, hogy vigyázzon rá.

Most ennek iszod a levét, és valószínű fogod is, még jó pár évig.

2009. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

Mit lehet erre mondani? Magadra vess. Egy 1 éves gyerek mellett nem kellene dolgozni, nem minden a pénz. Amikor gyereket vállal az ember, ezt is vállalnia kellene. Nekünk sincs sok pénzünk, mégis itthon vagyok a gyerekekkel, mert én vagyok az anyjuk, és rám van szükségük, nem elsősorban a nagyira. Pedig mi is oda tudnánk adni a nagymamának, hogy vigyázzon rá.

Most ennek iszod a levét, és valószínű fogod is, még jó pár évig. És csak 1 valamit tehetsz: szépen felmondasz, és otthon maradsz. Csak akkor változhat ez meg.

Döntened kell, mi a fontosabb: a gyerek vagy a pénz.

2009. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Na, kétszer ment el, bocs.
2009. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Egyértelmű hogy a nagymamát tartja anyjának a kislányod:(

Én ezt nem hagynám soha,és nem is fogom!7 hós fiú anyukája

2009. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem azért dolgozom, hogy több pénzünk legyen, hanem azért, mert (mivel vidékiek vagyunk) mikor lejár a GYES nem akarok Pestre járni dolgozni reggel 7-től este 6-ig. Na akkor mikor lehetnék a gyerekkel? Amúgy most helyben dolgozom 6 órában. Nem magam, hanem a gyerek miatt döntöttem így, hogy később mikor már megy bölcsibe, oviba, suliba, több időt tudjak vele tölteni... Azért köszi, hogy így leoltottatok.
2009. máj. 27. 13:19
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ezzel semmi gond! Én is járok dolgozni(7 hónapos a lányom)de csak hétvégén.Amúgy külföldön meg 6 hét után vissza mennek az anyukák dolgozni és ott minden második gyerekre bébiszitter vigyázz.(teljesen idegen ember!nem családtag!)Most is tudja hogy te vagy az ANYA csak a mama többet van vele stb.ezért ragaszkodik jobban hozzá.Elhiszem hogy ez zavar téged!Majd ahogy idősebb lesz változni fog szerintem.De azért próbálj meg több időt vele tölteni stb.Jó anya vagy!!!
2009. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Első vagyok: én nem leoltottalak, csak józanul leírtam a véleményem, és még finoman is...

Arra gondolj inkább, hogy most mi jó a lányodnak, elég fura a kommented! Jobb lenne, ha inkább most lennél vele, ha nem, fogadd el, hogy a gyerekeknél van ilyen, hogy ragaszkodnak ahhoz, akivel a napjuk jó részét töltik!

Üdv.

3 gyerekes anyuka

2009. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Na nehogy már még a kérdező legyen a hibás, mert nem ül otthon 3 évig!!!
2009. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha otthon vagy próbálj sokkal több időt rászánni. Sokkal jobban figyelj rá. Ne kezdj mosogatni, vasalni inkább 100%-ban rá koncentrálj. A többi megvár.De minden esetre magadban is rendbe kell tenned ezt az egészet. Magadba kell nézni és semmi esetre se hibáztatni mást. Még megváltoztathatod a gyereket.
2009. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!