Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már a 4 hónaposoknak készült...

Már a 4 hónaposoknak készült üveges bébiételben is van cukor?

Figyelt kérdés
Akkor ez most hogy van? Nem vagyok fanatikus, de mindenhol azt sulykolják, hogy NO cukor, NO só, NO liszt. Én is a legjobbat szeretném a babámnak, ill szeretném vegyesen, saját készítésű, ill. üveges bébikajával eteni. De akkor a cukorral mi van?
2009. máj. 27. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom de miért nem adsz neki csak saját készítésűt? akkor elkerülöd a cukor problémát és tudod mi van a kajájában.
2009. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Vannak cukros és nem cukros bébiételek is, válassz olyat, amiben nincs :)


Én sem szeretném cukorral tömni, de pl a sóskába, paradicsomos ételekbe pofátlanul beleteszem a cukrot, néha kap cukrozott bébiételt és néha iszik instant teát, amiben szintén van cukor.


Törekszem rá, hogy minél egészségesebben tápláljam, de nem akarok idegbeteg "szuperanyu" lenni :D

2009. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik üvegesben van cukor. Én a Kecskemétiben láttam csak, de a Hipp és az Univer bébiételekben nincsen.
2009. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Általában HOZZÁADOTT cukor nincs az üveges babkajában,ami jó,mert csak az adott gyümölcsben előforduló gyümölcscukrot tartalmazza.Mindig gyorsan átfutom az üveg címkéjén,hogy mi van benne,aszerint választok.
2009. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, mindent nem tudok (vagy galád módon nem akarok) házilag csinálni. Persze, üveges almát nem veszek, de pl most őszibarackot, v sütőtököt nem érdemes "frissen" beszerezni. Most vagyunk a kajálás elején, és igen, pont Kecskemétit vettem, és itthon néztem, mi is van benne. Azért kérdezlek titeket, hogy mindegyik cukros-e? Bár azt sem gondolom, h oly nagy gond lenne 1 g cukor.
2009. máj. 27. 13:42
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Sokban azért van cukor, mert azzal tartósítják a bébiételt (mint pl. a lekvárt), de inkább cukor, mint tartósítószerek :-)!
2009. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Kecskemétiben van hozzáadott cukor,a többiben(Hipp,Nestlé,

Univer,Humana)általában nincs.Igaz,ezek drágábbak,de sztem annyit megér.Én ezért nem adok neki Kecskemétit.

2009. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úristen nem vagy elég trendi ha cukros ételt adsz a babának!!! Mennyi szuperanyu van itt és mind teli van lóvéval hogy megvegye a 300 ft-os babakaját! Gondolom ha majd csokit kap a gyerek 2 évesen, akkor azt meg sterilizálni fogjátok mi? Agyameldobom!

Bocsi kérdező, csak kiakadok néha ezen-azon.Nem mérgezed meg a cukorral, tudd hogy hol a határ-ennyi.

2009. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13:43-as vagyok! Köszi a lepontozást! Csak nem értem miért? Aki lepontozott, meg is indokolhatná, hátha tanulok belőle! :-)
2009. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 17:05ös. Valóban nem vagyok trendi, mert a 4 hónapos anyatejes gyerekemnek már más kaját is adok, hiába az a trend, hogy 6 hónapig szoptassunk. Nem kaptam agyérgörcsöt, miután rádöbbentem, hogy képes voltam a gyerekemnek cukros kaját kapni, csupán feltettem a kérdést, ha már a bébikaja olyan ellenőrzött, meg bio, meg mittudomén, akkor hogyhogy van benne cukor!?

Azt, hogy a válaszolót miért pontozták le, aki inkább cukrot merészel adni a gyerkőcének, mint tartósítószert, azt nemtom.

2009. máj. 27. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!