Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fuggesszem fel egy idore a...

Fuggesszem fel egy idore a kostolgatas vagy ez ilyen nehezkesen megy masnal is?

Figyelt kérdés
babam elmult 5 honapos,kizarolag anytejes. egy 10 napja kezdtem neki almalevet adni, par kiskanallal, de nem nagyon tetszett neki a dolog, felrehuzta a fejecskejet. aztan vartam egy hetet, most masfele almaval probalkoztam,de ugyanaz az eredmeny, ma probaltam kicsit pepesebben, de nem tetszett igy sem. akkor most tartsunk megint egy kis szunetet? vagy egyszeruen ilyen nyugosen megy a hozzataplalas elkezdese? nekem oszinten sziolva elment a kedvem, mert minden almas lett csak a pockaba nem kerult :(
2009. máj. 27. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sem ízlett az alma, így hagytam az almát, és minden mást megeszik:) Próbálj kis mást... Őszibarack, banán pl. A lánypm csak keverve eszi az almát, amiben kevés van. Remélem sikerül nektek is!


4,5 hós anyuci

2009. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért mondják mindíg az almát, a savassága miatt nagyon elüt a tejtől, 20 másik gyümölcs van amivel egyszerűbb kezdeni.

Próbálj más gyümölcsöt, esetleg próbálj zöldséget. Rá fogsz jönni, hogy mi az ami tetszik neki, amivel el tudtok indulni.

2009. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én pl banánnal kezdtem, aztán őszibarack, és csak azután jött az alma, mert az almából a legnehezebb kiválasztani, hogy melyik az édes fajta. mai napig sem nagyon szereti az almát, a banánt falja ezerrel. szerintem próbálj meg más gyümit.
2009. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!