Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiammal mit...

15 hónapos kisfiammal mit csinál egy logopédus?

Figyelt kérdés
Járunk Dévény tornára korai fejlesztőbe és ott megnézné holnap egy logopédus!De mit tud vele csinálni ennyi idősen?Ha lemaradást lát nála akkor ilyen fejlesztést javasolhat?
2012. jan. 18. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Logopésus? beszédlemaradás van azért?

én is beszéltem egy logopédussal és azt mondta tök felesleges vinni a ygermeket mert 2-3 éves koráig nincs lemaradva beszédfejlödélsbe

2012. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15 évesen a nulla vagy is 0 szó az elvárás egy gyermeketöl.

vannak gagyogások, de ezen a logopédus nem tud változtatni. szerintem sokmindent nem fog csinálni, max mond pár tanácsot neked aztán ennyi, de lemaradva nem lehet 15 hósan. probléma akor lenne (de ez a gyerekorvosnak feltünne) ha nem gagyogna és hangot sem adna ki.

2012. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én sem gondolom hogy le lenne maradva!Tény hogy nem sok értelmes szót mond!De, na, aja (anya), tátá, pápá, baba!De mondjuk ezeket sem mindig tudatosan!

Szerintetek van mitől félnem?

2012. jan. 18. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem egy olyan korban lévő gyereknél aki koránál fogva még nem tud beszélni, mit tud kiszűrni:OSemmit nem tud vele csinálni amúgy,iskola előtt kezdenek vele vmit ha kell.Írd már majd le mit mondott,mert most már érdekel.Köszi.
2012. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, mit mondott a logopédus?
2012. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!