Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a remegés?

Mi lehet ez a remegés?

Figyelt kérdés
Kisfiam tegnap este már nagyon éhes volt,és nagyon álmos!Ez miatt nagyon-nagyon sírt.A cumisüveget pedig a sírás végett nem tudta bekapni,vagyis nem figyelte,hogy már ott van a szájában.Ez miatt pedig annyira sírt,hogy remegett a keze,és a kis feje is..de amikor észrevette,hogy benne van a cumisüveg a szájában,abbahagyta,és szépen evett!!!Tapasztaltatok már ilyet,vagy hasonlót?miért lehetett ez?
2009. máj. 27. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak nagyon ideges volt h mikor kap már enni
2009. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam..de nagyon ijesztő volt!!Nagyon megijedtem,hisz még ilyet nem tapasztaltam!
2009. máj. 27. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, most 8 hós, már nem üvölt ha éhes, de pár hósan még igen, sőt, már etetés előtt negyed órával, ha nem voltam elég gyors úgy felhergelte magát, hogy beleremegett az idegbe.
2009. máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi 4 hónaposak vagyunk!
2009. máj. 27. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is remegett elég gyakran, ha túlságosan izgatott volt. (ha nagyon örült valaminek, akkor is!). Mondjuk nála fokozott izomtónust diagnosztizáltak a nehéz szülés miatt. Mostanra enyhült a remegés, de még mindig előfordul néha. Dokinéni azt mondta, hogy ez már teljesen természetes.
2009. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi...most már valamicskét megnyugodtam!!A kis feje is remegett?Mert engem az ijesztett meg...de csak egy pillanatig tartott az egész...de nagyon ijesztő volt!
2009. máj. 27. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!