Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt minden anyuka tornázik...

Itt minden anyuka tornázik vmit? Ha igen mit és miótta? Eredményes?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
En tornazom.Habar nem mindig jon ossze a 3 alkalom, azert 2x megprobalom osszehozni. Fitmesszre jarok, es nem kardior, mert meg szoptatok, igy csak a lassu zsireges, meg az izomerosites megy. Nekem nagyon fotnos, habar meg nem ment le semmi, nagyon jot tessz a kozerzetemnek.Remelem majd ha abbahagyom a szotatast, komolyabban belekezdek es akkor fogyni is fogok.
2009. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente 1-2-szer jártam régen is aerobikra. A terhesség alatt is a 40. hétig heti 1-2-szer mentem kismamatornára, ami nagyon jól esett.

Amikor 3-4 hónapos volt a kislányom próbáltam itthon tornázni néha DVD-re, de nem nagyon ment. Legtöbbször másra szántam azokat a 45 perceket, amíg aludt a babóm.

5 hónapos kora óta heti 1-szer járok a közelbe aerobikra. Ilyenkor az apukája van a leányzóval. Mennék még egyszer, de a férjem nem tud olyan hamar hazajönni a munkából.


Hogy eredményes-e? Hát, megváltozott kicsit az alakom és így 1 évvel a szülés után van rajtam még 2-3 kg felesleg. Viszont nagyon jól esik a torna. Pont nem rég értem haza és annyira jó ez a "hasznos" fáradtság. :)

2009. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hetente 5-6x szobabiciklizem egy órát, általában amikor a gyerek alszik vagy ha anyum itt van + heti 1x megyek erősítő tornára este. Szeretnék még ezen felül napi 20 percet hasizmozni, combozni + popsira tornázni, de addig még nem jutottam el.

10 hós a babám és van segítségem (ezt csak azért emelem ki, mert ha nem lenne, akkor nem tudnék ennyit mozogni)

2009. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Az lemaradt, hogy 2 hónapja és igen, eredményes :)
2009. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Pilates-ezem. Abbó is inkább minden nap próbálom kimondottan a has, illetve a fenék-comb speckókat. Ami max 10 perc. Időnként a pici végignézi, máskor meg én is lusta vagyok. De nem viszem túlzásba, csak óvatosan, mert még szoptatok. 4 hós a babám, 1-1,5 hónapja kezdtem újra.
2009. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!