Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt minden anyuka tornázik...

Itt minden anyuka tornázik vmit? Ha igen mit és miótta? Eredményes?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát, én csak néha, mikor van időm energiám rá. csak magamtól csinálok erősítő gyakorlatokat. mivel nem híztam a terhesség alatt igazából nekem csak fenntartanom kell szerencsére a dolgokat, így könnyebb. a csípőm megszélesedett, ezzel nehéz mit tenni úgyis :-))
2009. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
lusta vagyok, és az is voltam világéletemben. nem tornázom.
2009. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tornázom, sosem tornáztam. Biztosan lehetne rá időt találni, de azt hiszem, lusta vagyok hozzá. Amikor van egy szusszanásnyi időm a gyerekek, a kert és a házimunka között, akkor inkább pihenek, olvasok vagy leülök a gép elé. Nem a leghelyesebb, de ez van. Egyébként irigylem azokat, akiknek van rá energiája, nekem a 4 gyerek mellett nincs :((
2009. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én előtte is mozogtam (versenyszerűen sportoltam) ezt csináltam tovább a terhesség és a szoptatás alatt is. Napi 1 óra (kétszer fél) nekem belefért, szerintem ennyit ül a legtöbb ember a tévé előtt is, úgy hogy nem csinál semmit.

A kicsik (hárman vannak) is csinálták velem, ahogy tudták. Ma már együtt megyünk futni minden nap, hozzászoktak a mozgáshoz.

2009. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tornázom.Annyira fáradt vagyok minden nap,ráadásul sosem unatkozom,sokat mozgok a baba körül is, a házban is(családi),így sem energiám,sem kedvem hozzá.
2009. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tornázom. 3 gyereket szültem, a harmadik 5 hónapos. 55 kg körüli a súlyom, pontosan nem tudom,mert hónapok óta nem álltam mérlegen.
2009. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tornáztam, sőt nem is sportoltam, lusta vsgyok.

Inkább számoltam a kalóriákat, ha fogyóztam. (max. 1000kcal/nap)

2009. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bár nekem nincs gyermekem és terhes sem vagyok, de gyógytornászként mindenképpen javaslom a mozgást. Ha nem is jártok el aerobikra meg terhestornára és egyebekre, valamennyi kis mozgásra minden nap szükség van, ez hosszú távon is nagyon sokat jelent az izmok, csontok és ízületek egészsége miatt. Igaza van az egyik előttem szólónak, napi kétszer fél órát úgyis pihen az ember TV vagy számítógép előtt, és annál jobb, ha a gyerekek is mozognak :) Remélem tudtam segíteni!
2009. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a lusták közé tartozok. Sosem tornáztam és szerintem nem is fogok. Terhességem alatt tartottam attól, hogy majd meghízom, de azt találtam ki, hogy 7 után már nem eszek max gyümölcsöt és így sikerült csak 6-7 kg-ot hízni. Szoptatás alatt meg le is fogytam.
2009. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Húú én minden nap elhatározom, hogy na holnaptól... Aztán valahogy mindig csak holnap marad belőle:( Na de ami késik nem múlik, csak tényleg nehezen szánja rá magát az ember, nekem a párom nagy sportember, úgyhogy ő is noszogat. Bár én még szoptatok, úgyhogy azért azt sem szeretném, hogy elapadjon a tejem, úgyhogy csak laza kis futásra vagy ilyesmire gondoltam.
2009. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!