Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová lett az a kérdés amiben...

Hová lett az a kérdés amiben az anyuka arra panaszkodott, hogy hétvégén nem bír a kislányával, bezzeg hétköznap tök jól elvan a bébiszitterrel?

Figyelt kérdés
Törölték? Miért? Meg szerettem volna nézni, hogy mi lett a "történet" vége, de nem találom.
2012. jan. 13. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:

na erről lemaradtam, pedig jól hangzik:)


nem lehet hogy kamu volt?

2012. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert kamu, provokatívnak szánt kérdés volt. Egyértelmű volt, hogy azért lett kiírva, hogy a sok anya egymásnak essen, mint mindig. Be is jött..
2012. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Óóóó, már legalább 4 éve itt vagyok, de erről fogalma sem volt. Ilyennel szórakoznak egyesek? Nagyon naív vagyok, nekem igaznak tűnt a kérdés, bár elég vicces volt ez a bébiszitteres történet.

És ki törli ilyenkor? A moderátorok mindent végigolvasnak és ők eldöntik, hogy ez biztos kamu kérdés?


Ennél pedig szerintem nem is volt olyan egymásnak esés mint a mai csúcsnál, a 7 hónaposan bilin eteti a gyerekét kérdésnél:))

2012. jan. 13. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:
off... en is most olvasom a bilin etetos anyukat :)) o sem igazan valogatja meg a szavait. szep estet nektek!
2012. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A bilis kérdést linkeljétek be légyszi!! :)
2012. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2012. jan. 13. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a bilis dolog elég durva...
2012. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jó ez a bilis:)))

Engem is ráültetett anyukám bilire kb 8 hónapos koromban, ott is itatott sokszor,meg etetett azt hiszem...mire jött a tesó én 16 hónapos voltam és rám már nem kellett főzni a pelust:)

de talán oda is leírom:)

2012. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na, a bilis kérdés is eltűnt.
2012. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
toroltek a bilis kerdest? delelott lattam jo sokan irtak oda, gondoltam ha lesz kis idom elolvasgatom, de nem talalom :(
2012. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!