Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos! Mit csináljak, hogy ne...

Sos! Mit csináljak, hogy ne maradjon éhes?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb a tejem, ki próbáltam már minden:more milk plus, homeopátiás bogyók, tejserkentő teák, fejem is, és eszek-iszok normálisan.Estére szinte semmi tejem nincs így elég nehéz elaltatni a kicsit.Próbáltam neki tápszert (több félét is) adni de nem fogadja el, kanállal és pohárral is próbálkoztam, egyik sem vált be.Volt már valaki köztetek ilyen problémával? Hogy oldotta meg?
2012. jan. 12. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy oldottam meg, hogy lecseréltem a cumisüveget, meg is oldódott a probléma (mam)
2012. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott a pont! :) Nálunk is cumisüveg gond volt.
2012. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cumisüvegek közöl, nálunk csak a Nuk-ost fogadta el, pedig próbálkoztunk jónéhánnyal. Próbáld meg délután vagy estefele minél többet cicire tenni, ez a legjobb tejserkentő. Kisfiam délelőtt 3 óránként, délután 2 óránként cicizik. Az esti lefekvés előtt van hogy csak 1 óra telik el a két etetés között.


Mennyi idős a babád?

2012. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3,5 hónapos a kisfiam.Már az egésznapos cicizéseken is túl vagyunk de még így is szenvedünk este fele.Szerintem a növekedési ugráson és a mensin túl vagyunk.


Köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 12. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
En megetettem tejbegrizvel ....vagy fozelekkel ...mind ket gyermekemnel 4-5 honap utan elapadtam....hiaba csinaltam barmit....viszont a gyermeknek enni kell...
2012. jan. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!