Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy én aggódom túl, de...

Anita0802 kérdése:

Lehet hogy én aggódom túl, de normális az ha a 7hetes babám csak akkor sír ha éhes?

Figyelt kérdés
normális súly és hossz az doki szerint mindene normális.az egész terhességet végig idegeskedtem,soha nem ért annyi stressz össze-vissza mint a 9hónap alatt.fel voltam készülve mindenre amit a szakirodalom írt a stresszes terhességről.hiperaktivitás,sírósság stb. ehhez képest végig alussza kezdettől fogva az éjszakát jól eszik egész nap elvan akár egyedül a kiságyba,nem sír csak ha éhes esetleg beragadt büfi miatt. egyébként minden ok vele csak nem igazán tudom hogy ez igy egészséges-e nem lehet hogy autista vagy tudom is én????
2012. jan. 5. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Örülj annak,hogy ilyen nyugodt a babád. Ha nem lenne egészséges,akkor sírna állandóan,vagy ha néma lenne,akkor nem sírna akkor sem,ha éhes.

Szokj le a felesleges idegeskedésről,mert még sok gond lesz a babáddal,mire felnől.

2012. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te aggódod túl, örülj neki hogy ilyen tündéri jó kisbabád van. Szerintem semmi gond nincs vele.
2012. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, eleinte ilyen, általában csak azért sír ha éhes. Nálunk is ilyen volt, aztán jött, hogy azért sír, mert bepisilt vagy kakált és zavarja, aztán ha nem foglalkozunk eleget és utána ha nem tud elaludni. Nem tud elaludni nálunk az azért van, mert ha a hasára fordul akkor nem megy neki még nem tud magától vissza fordulni, véletlen néha sikerül. Hátán elalszik de álmában hasra fordul és alszik tovább. 5hónapos
2012. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém volt már fél éves, amikor az első igazi könny lecsordult az arcán. Az addigi "sírások" inkább mérges kiabálások vagy nyöszörgések voltak, az is ritkán. Soha nem olvastam annyit mint az első pár hónapban, rengeteg szabadidőm volt, és ha ébren volt sem volt nehéz vele. Bezzeg most, két éves, és olyan krokodil könnyeket tud hullatni, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ő szeretné, márpedig sokszor így van :) Ne aggódj, fog majd ő is sírni! Addig is örülj h jó természete van, és egészséges. :)
2012. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk detto, bár csak 2 hetes, és a fiam után, aki állandóan ordított éjjel-nappal, én is elgondolkodtam, hogy baj lehet e a lányommal, mert egy angyalka. Ő még 3x eszik éjjel, de eszik, alszik, nappal 1-1 órát elnézelődik, csak pelenkázásnál sír. Szerintem szimplán nyugodtak és túlaggódjuk.
2012. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kerria ***** válasza:

Eleinte az enyém is ilyen volt, aztán beköszöntött a hasfájás... :( visszasírom azokat az éjjeleket!


Ne aggódj, bár úgyis fogsz, én is túlidegeskedek mindent, ha tovább alszik, mint szokott, ha sokáig éber... :) de majd a második babánál már biztos nem leszek ennyire parázós!

2012. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Az én fiam 8 hónapos koráig folyamatosan ordított ha ébren volt. Zavarta a puki, ami alig akart kijönni. Nem kívánom senkinek. Majdnem ráment a házasságunk. A férjemmel mindketten feszültek voltunk, orvostól orvosig jártunk, semmi nem használt. Aztán 8,5 hónaposan felállt, és kirugózta magából a levegőt. Onnantól 90%-ban megváltás volt az életünk. Innen kedztem élvezni, hogy anya vagyok. Ma 17 hónapos, nagyfiú, csak akkor sír, ha valami baj van, kiegyensúlyozott, egészséges, beszédes örökmozgó. Szóval örülj hogy ilyen nyugodt a babád! Most vagyok várandós a hugival, remélem ő nyugodtabb gyerek lesz.
2012. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!