Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy étkezéseknél...

Mit tegyek, hogy étkezéseknél ne maradjon éhes a babó és a tejem hozama is több legyen?

Figyelt kérdés

Lefejt tejjel pótolok az etetéseknél, de attól félek, hogy ezzel nem segítem a szervezetemet a több tejci termelésére.

Ha viszont nem pótolok akkor éhes marad a babaám.


2009. júl. 20. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is pótolok, csak tápszerrel sajnos, mert nincs mit lefejni. Ne aggódj. Inkább lakjon jól és fejjél hogy termelődjön több.


De már bocsi, honnan van lefejt tejed??? Minek lefejni, ha ki is szopizhatja?


Én nem értem most ezt.... elnézést érte.

2009. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az előzőhöz csatlakozom. Nagyon jó, hogy anytejjel tudod pótolni. Mi is sajnos tápizunk mellé. Egyébként a lefejésekkel is növelheted a tejtermelést; azzal biztos nem lesz kevesebb!

2009. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért tudom anyatejjel pótolni, mert (mivel általában átalussza az éjszakát) reggel csak 1 ciciből eszik, ami elégnek is tűnik neki.


Azon kívül van hogy átalszik egy etetést és akkor fejek.

Nem keltem fel, mert ha nem önállóan kel, akkor lehetetlen visszaaltatni és akkor egyhuzamban fennt van pl. déltől este 7-ig.


Kicsit még össze-vissza vagyunk, nem tudok napirendet összehozni, annyira össze-vissza tudom elaltani egy-egy etetés után. (mire megnyugszik, már jöhet a következő etetés)


Ma megpróbáltam igény szerint szoptatni, de ez is tök káosz, mivel nem tudja kiszívni teljesen a cicit, így 1,5 óránként simán enne és persze cicizne.

Na ezt nem szeretném, mert már nagyon fájnak a melleim és nem szeretném cicizésre szoktatni. A cumit persze nem fogadja el.


A másik probléma, hogy igazából nem tudom mikor miért sír és nem szeretnék abba a hibába esni, hogy minden sírásra cici a válasz.


Egyszóval jó sok bajom van :)


Bocsi a kosszú kommentért

2009. júl. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!