Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 11-kor evett a babám,...

Ha 11-kor evett a babám, akkor 1-kor már fájhatott a pocija tőle?

Figyelt kérdés
Kislányomnak (9,5 hós) ma adtam először zöldborsós bébikaját. 1kor keserves sírásba kezdett. Nem egy sírós baba, tehát tuti fájt valamije. Ezért érdekelnének a tapasztalatok, hogy evés után mennyi idő elteltével jelenhet meg a hasfájás. Másfél órán át sírt, hiába sétáltam vele, hiába babusgattam, semmi nem használt. Vagy a poci vagy a fogacska...
2009. máj. 25. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg simán lehet, 3 óra alatt kezdi kifejteni a borsó a hatását egy felnőttnél is. :(( Mennyit adtál neki? Csak kóstolás, pár kanál, vagy egy egész üvegnyit? Nálunk is most kéne adni a kislányomnak, 6 hónapos, de már előre félek tőle.. Lehet hogy ki is hagyom.
2009. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, én bátran odaadtam neki egy egész üveggel (de ez vegyes zöldséges volt, és állítólag a borsó paszírozott), mivel már 3 hónapja eszik szilárdat. Lehet, hogy várnotok kéne még vele. Elvileg betöltött 8. hónaptól adható (függetlenül attól, hogy az üvegeken 4 hónapot ír, nem is értem...)
2009. máj. 25. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!