Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjeli szopinál büfiztettek...

Éjjeli szopinál büfiztettek és pelust is cseréltek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 20:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na, pont ezt szeretném elkerülni, hogy éjszakánként fent vagyunk órákat meg 9 hónaposan még kel.:p Az enyém 13 hónapos koráig ébredt de nem enni hanem csak úgy 2x-3x egy éjjel és volt, hogy 1,5 órát is ébren voltunk TV-t néztünk meg mászkáltunk mert csak kínlódott. Utána kényszerrel lett leszoktatva a kelésről (nem mentem be hozzá hiába sírt). Úgy gondolom, hogy már egész újszülött korában ronthattam el mert egyszerűen nem volt tisztában vele, hogy mikor van nappal és mikor van éjjel. A jövő héten szülöm a tesót és vele nem szeretnék így járni. Persze tudom, hogy nem csak ezen múlik de azért érdemes megpróbálni.
2012. jan. 10. 17:57
 12/15 anonim ***** válasza:
9 hónaposan szeparációs szorongás miatt kel, meg mert sorra jönnek a fogai!! Megpróbálhatod, hogy majd nem mész be hozzá, de nem hiszem, hogy ez egy jó módszer lenne. Lehet én túlságosan feláldozom magam a gyerekemért, de nem tenném meg hogy hagyom sirni. Nem azért kel éjjel mert azt hiszi nappal van. A 9 hós baba anyukája.
2012. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja, bocs azt nem írtad, hogy csak mostanában kel éjjel Az enyém 13 hónapig ébredt minden áldott éjjel, 4 hónapig 3 óránként utána már csak min.2x-3x. Nem bírtam tovább mert helyettem senki sem kelt fel hozzá. Volt, hogy ébren voltunk 1,5 órákat majd 2 óra múlva megint fent volt. Bármit tettem nem használt viszont 1 éjszaka volt amit szinte végig sírt a következő éjjel már csak 2x-3x sírt fel (megint nem mentem be) és a 3.éjjel óta alszik egész éjjel. Azóta már 3 éves. Azért van egy normális határ szerintem én is ember vagyok, ezt azért nem lehet sokáig bírni. Nappal se tudtam aludni soha. 9 hónaposan még nem vészes ha ébred de én már azt sem szeretném mert a nagy se fog oviba menni és 2 gyerekkel hulla fáradtan életveszélyes.
2012. jan. 11. 21:54
 14/15 A kérdező kommentje:
És ne érts félre nem megbántani akartalak azzal, hogy nem akarom, hogy 9 hónaposan ébredjen éjjel. Tényleg nem, csak én ezt már végig csináltam egyszer és most szeretném ha másképp lenne. Magamat hibáztatom amiért ilyen volt a kislányom szerintem én rontottam el. Én mindig cseréltem pelust meg büfizettem éjjel is és már azt sem kellett volna. Szegényt én zavartam össze, biztosan azt hittem ez a normális, hogy éjjelente fent vagyunk meg ugyanazt csináljuk mint nappal.
2012. jan. 11. 21:59
 15/15 A kérdező kommentje:

Javítás az utolsó mondatban,

szóval "biztosan azt hitte"....

2012. jan. 11. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!