Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran cseréltek pelust?

Milyen gyakran cseréltek pelust?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én három oránként maximum kicserélem a pelust.Felháborít amikor azt olvasom,hogy valaki,csak 2Xcserél napközben!Nálunk 6-7 pelus elfogy egy nap,maxi pamperst használunk.(néha huggiest)

Kiváncsi lennék mindenféle véleményre


2011. júl. 19. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne háborogj ezen. Ugyanis az, ohgy hányszor cseréled valójában a baba életkorától is függ. Pl egy2-3 hónaposnál rendben,hogy így csinálod.. de egy 5-6 hónapos, vagy 9-12 már nem igényli ilyne gyakran csak akkorha megtelik illetve kaki a pelus ezért lehet az,hogy csak 2x cserél valaki. Természetes dolog.
2011. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
általában evés után cserélem, mert sokszor van, hogy evés közben kakil. átlag napi egyszer kakil, de van, hogy 2 naponta. 4-5 pelus fogy átlagban (de inkább 4). mi is pamperst használunk. remélem ez nem háborít fel, de ha igen, se érdekel, hiszen mondhatom, hogy szép sima a popsija, nem piros.
2011. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Renben,De mi az hogy megtelik,rosszul vagyok ha már púpos.
2011. júl. 19. 11:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én picim 3 hetes, így én minden ébredés után tisztába teszem és utána eszünk. Evés után pedig szükség szerint.
2011. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem 4-5 már bőven jó.Csak azt nem értem aki hagyja pisibe egész nap a babát,és nem sajnálja,hogy tiszta piros a popója,vagy hogy pisibe ül.
2011. júl. 19. 11:11
 6/15 anonim ***** válasza:
1éves a lányom és olyan 6-7pelús elfogy egy nap.
2011. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tehát 2 jut napközbenre, egy meg estére? Tényleg kevésnek tűnik, de ha már nagyon betelik az a pelus, akkor már a pisi is büdös, meg el is kezd ereszteni
2011. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom de az én lányom 8 hónapos de minden fel kellés előtt megnézem, hogy milyen a pelus állapot, ha úgy gondolom, hogy sok pisi van benne kicserélem nálunk átlagban olyan 5db pelus megy el egy nap. Szerintem ennyiszer kell. Hát nem tudom de szerintem azért ha nagyobb is a gyerek a napi 3 akkor is minimum. Reggel délben este.
2011. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
de én nem olvastam még ilyet, sőt mindenki inkább úgy látom, többet használ mint mi. de elhiszem, hogy neked ez a tapsztalatod
2011. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1 éves a kisfiam, jelenleg:

ébredéskor reggel, egy ora mulva mert kakail, 10kor, mielött ujra alszik, ébredéskor 13-kor, délután egyszer és éjszakára.ha jol számolom kb 6 de van hog csa k 5. régebben több kellet.

2011. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!