Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran cseréltek pelust?

Milyen gyakran cseréltek pelust?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én három oránként maximum kicserélem a pelust.Felháborít amikor azt olvasom,hogy valaki,csak 2Xcserél napközben!Nálunk 6-7 pelus elfogy egy nap,maxi pamperst használunk.(néha huggiest)

Kiváncsi lennék mindenféle véleményre


2011. júl. 19. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

de jó ez a kérdés...rajtunk is sokan csodálkoznak, ugyanis a lányom 1 éves lasan, mégis napi 7-10 pelus elmegy egy nap. Múltkor összeszámoltam, 3 csomag pelust vettem (84db-ost)


még kisebb volt 3 óránként cseréltem én is szigoruan ha teli volt ha nem.

2011. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hú tényleg a reggelit nem számoltam:-)Nekem is 10 perc se kell és belekakil.:-)
2011. júl. 19. 11:28
 13/15 anonim ***** válasza:
10 hos lanyom, 6 7 pelus megy el egy nap, nagyon sokat iszk tehat pisil is rendesen. Tobb mint egy liter vizet megiszik 1 nap, mindig olyan a pelusa mint egy haz ugy telivan, de nem azert mert lusta vagyok kicserelni hanem mert annyit pisil.
2011. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

az enyém másfél éves. teljesen változó, mert ha kakil, akkor ugye mindenképpen kicserélem, de ha megyünk valahová, akkor megvárja, míg hazaérünk, itthon kakil.

egyébként akkor is kicserélem, ha már látom, hogy sok a pisi benne. van, hogy napi 3-4, van, hogy 8-10 megy el...

2011. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

öszintén megmondom sosem számoltam mennyi pelus fogy el egy nap.Még akkor sem amikor kicsi volt.Habár akkor tuti több fogyott mert azért a kaja után mindig tiszta pelust kapott mert álltalában akkor volt kaka is.Most pedig mindig nézem neki mennyire van tele a pelusa.Van olyan nap amikor többet iszik akkor biztos több is kell.Ha megyünk valahová akkor álltalában tiszta pelussal indulunk.Hál jó égnek a fogzást leszámitva sosem volt még piros a feneke.

2011. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!