Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjeli szopinál büfiztettek...

Éjjeli szopinál büfiztettek és pelust is cseréltek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak ha muszáj. Inkább próbálom gyorsan csöndben sötétben intézni.
2012. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha visszaaludt cicin, akkor nem büfiztettem.

Pelust éjjel evés előtt cseréltünk, épp azért, hogy ha visszaalszik szopizás után, akkor ne kelljen felkelteni. Kivétel akkor volt, ha kaja közben betrottyantott, mert nem hagytuk a kakiban állni, és újra pelusoztunk.

De persze mi is halkan, csendben, és félhomálynál tettük mindezt.

Mikor nagyobb lett (3-4 hónapos), de még kelt éjjel enni, akkor már nem cseréltünk éjszakára pelust.

2012. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
éjszaka szinte mindig elalszik a cicin, óvatosan visszateszem az ágyába és alszik tovább. Ha megbüfiztetném és átpelenkáznám biztosan felébredne és nehezen aludna vissza. Persze szükség törvényt bont...
2012. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor így fogok tenni én is. Az első gyereknél valszeg itt ronthattam el (legalábbis részben) mert én mindig büfiztettem bár hozzáteszem, hogy nagyon bukós volt és féltem, hogy nehogy belefulladjon. Meg a másik, hogy szinte mindig bekakilt szopi közben így pelust kellett cserélni. Remélem a tesó más lesz és meg tudom így csinálni ahogy Ti is.
2012. jan. 9. 20:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha bealudt semmi.... De ha nem alszik akkor gyors büfi, pellus marad kivéve ha kaka van :D
2012. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem

Az én fiam éjszaka szinte félálomba szopizott és ilyenkor nem nyelnek levegőt és nem kell őket büfiztetni(kivéve ha valakinek tényleg nagyon bukós,hasfájós babája van)Pelusozni meg csak akkor ha betrottyolt!Én is próbáltam minél hamarabb végezni és csak félhomályban,semmit nem beszéltem hozzá stb hisz ebből jönnek rá hogy éjszaka van és aludni kell!

2012. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amikor a lányom pici volt akkor előtte peluscsere majd hami. igaz ő a lefejt te4jcsit üvegből itta, de mikor ha be is aludt tőle még 10 percet tartottam a vállamon.
2012. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
peluscsere nincs éjszaka sosem kakil de lenne kaki akkor cserélném. Büfiztetném én de nem büfizik éjjel olyan nyugodtan eszik, hogy nem kell büfizni.
2012. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 10. 16:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Amig pár hónapos volt, akkor minden ébredésnél megnéztem neki a pelust, büfiztettem és visszaaltattam, ha kellett 1 órát is fenn voltam vele, de mostmár 9 hónapos és csak ha megtapogatom a pelenkát és érzem, hogy van benne már pisi, akkor cserélem, ez 1 éjszaka max 2x de leginkább 1x szoktam cserélni, büfiztetni már 3-4 hónapja nem büfiztetem még nappal se, megy neki magától. Ja, azt nem irtam, hogy éjjel kel 1,5-2 óránként szopizni.
2012. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!