Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok olyan popsitörlőt...

Tudnátok olyan popsitörlőt ajánlani, ami nem szakad és jó az illata?

Figyelt kérdés
Pemperst használunk, szeretem mert nem szakad,de nekem kicsit büdi (zöld). Aztán vettem huggiest annak jó gyerekrágó illata van,de szakad:S szintén zöld. Van más hasonló márkájú/árú popsitörlő ami szakadásilag és illatilag is jó?
2012. jan. 5. 18:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A fehér, zöld és kamillás DM sajátmárkás is jó, vastag, kellemes az illata. MEg a fehér sensitive pampers is jó.

A legjobb pedig a nivea törlőkendő, de az olyan nagyon drága...

2012. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anita0802 ***** válasza:
egyértelmű hogy a Gabi jó az illata és nem szakad + egyszere nem jön ki 78 csak 1et tudsz egyszerre kivenni
2012. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Gabi a legjobb, de szoktam a zöld DM-est is venni, most akciós.
2012. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Müllerben vettem 6 db-os csomagban 1800 Ft körül volt, kék, Beauty Baby a neve. Nekem nagyon bejött. Asszem 80 van egy zacsiban. Én is utálom a Pamperst, mert büdi. A Johnson meg drága. A Neogranormon a kedvemcem volt, de az se olcsó.

A Tecso-s is jó, de kicsit vékonyabb, mint a Mülleres.

2012. jan. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a zöld Huggies,nem szakadt még el egyszer sem,illata,állaga is nagyon tetszik,sajna most elfogyott és csak J&J van itthon,hát ez sokkal rosszabb,túl nedves,túl vékony,nyúlós anyagú,úgyhogy,ha megyek DM-be a Huggiest fogom venni.Amúgy régebben kipróbáltam a Pampers sensitive törlőkendőt is az elég jó volt,csak az drága+kevés van benne.(fehér csomagolás)
2012. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ami nekünk nagyon bejött: Gabi és zöld Tesco márkájú.

Ami nagyon nem jött be az a Huggies volt (a végén már csak bútortisztításra használtam, annyira idegesített, hogy mindig elszakadt); a Johnson's (az utolsó 5-10 kendő már tocsogott a "lében" vagy hogy hívjam. Nagyon rossz volt.)

2012. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!