Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok olyan popsitörlőt...

Tudnátok olyan popsitörlőt ajánlani, ami nem szakad és jó az illata?

Figyelt kérdés
Pemperst használunk, szeretem mert nem szakad,de nekem kicsit büdi (zöld). Aztán vettem huggiest annak jó gyerekrágó illata van,de szakad:S szintén zöld. Van más hasonló márkájú/árú popsitörlő ami szakadásilag és illatilag is jó?
2012. jan. 5. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
narancssárga pampers,rossmannos zöld kamillás,dm-es sárga kamillás
2012. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kerria ***** válasza:

Nekem eddig a Neogranormon popsitörlője vált be. Elég ruganyos, és nem intenzív illatú (mint a Johnson-é), hanem kellemes, babás... legalábbis nekem.


Ráadásul a gyógyszertárak szoktak belőle akciózni, és akkor 340-350.-/csomag (Érd, Stop Shop), tehát árban is így elfogadható. Akció nélkül 650.- szokott lenni

2012. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kék tescos vált be a legjobban, de a korábban felsoroltak is jók, csak kicsit drágák. Amit ne vegyél az a huggies
2012. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem a liberó törlőkendő a legszuperebb.Nemrég volt a tescoban 300 ft-ért akciós.Remélem máskor is lesz még! :)
2012. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam már sok fajtát, de ha hiszitek ha nem nekem a zöld huggies vált be. Igaz, hogy könnyen szakad, viszont jó "vizes" és könnyen tisztítható a pici popsija, illetve imádom az illatát. A szakadásról még annyit,hogy azért vigyázok, hogy nem szakadjon, és azért ez be is jön.
2012. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A Liberos nagyon jó és a Tescoban 300 Ft csomagja!

A Tesco-s is jó.

2012. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Liberó és Gabi.Utóbbinak ugyanolyan az illata mint a fürdetőnek és mi azt használjuk.Nem a legolcsóbb törlőkendő, de ha pl kuponnal veszed akkor egész jó, kár, hogy kevés helyen lehet csak kapni.Nekem nem szakadt az sem és a Huggies sem.Mondjuk abból jobban szeretem a sárgát.Pampers is jó, de mondom:a prímet a Gabi viszi nálam, aztán Liberó és csak utána a többi:)
2012. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha a Spar közel esik, akkor ajánlom a Spar-os BABY törlőkendőt. Jó az ára és a minősége is. Mi nagyon szeretjük az illatát.
2012. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ilyen dm-es kupont honnan lehet szerezni?
2012. jan. 5. 18:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Johnsons vagy kék tesco-s.

Dm kupon azt akkor kapsz, ha bemész a dm-be és kérsz a gyerek anyakönyvi kivonatával jelentkezel a bababónuszra. Így meghatározott időközönként kapsz kuponfüzetet, amiben sokminden sokkal kedvezményesebb.

2012. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!