Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor indul el kisfiam?

Mikor indul el kisfiam?

Figyelt kérdés
kisfiam 8hós 4napos és felállt 1hete.lábujjhegyen áll és ugy tartja magát.mászik ,kuszik meg szépen ül de még nem megy mindig egyedül
2012. jan. 3. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A lányom 7 hónaposan felállt és 15 hónaposan indult el.

A te fiad is akkor fog elindulni amikor akar. Siettetni nem lehet, hidd el. :)

2012. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesóm 9,5 hónaposan indult el. Nem tudom, mikor állt fel. Az én lányom 8,5 hónaposan szépen állt, de elindulni csak 13 hónaposan kezdett :)
2012. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én fiam 7 hónaposan felállt,9 hósan szaladt.Mindenkinél más,nem szabad siettetni!
2012. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt most nem is értem!

egyrészt ha 1 hete állt fel akkor talán meg kéne először tanulnia stabilan állni, majd oldalazva lépegetni. kb. 3-6 hónap szokott lenni a felállástól a járásig.

arról nem is beszélve, hogy 8 hónapos, tudod hány gyerek jár 8 hónaposan? :S mondjuk 100ból 1. de az is 5-6 hónaposan állt fel, nem 1 hete :)


nem tudom minek kell enniyre siettetni, most az a legfontosabb, hogy megerősödjön a gerince az előre fele járáshoz ami legalább 1-2 hónap, addig azt se várd, hogy előre lépegessen kézen fogva, mert bajokat vonhat maga után!

2012. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az még odébb van:)

Az én kisfiam 7 hónapos volt, amikor felállt, 10-11 hónapos volt, amikor elindult.

2012. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiam 9 hónaposan állt fel, és 13 hónaposan indult el egyedül.
2012. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

14:49es válaszolónak:


azért nem vagyok annyira hülye hogy azt gondoljam már 1-2nap és állni fog..véleményekre vagyok kiváncsi hogy kinek mikor.ennyi!!és tudom minden baba máshogy fejlődik!!ennyi

2012. jan. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!