Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hó kisfiam erősen nyáladzik,...

3 hó kisfiam erősen nyáladzik, rágja az öklés, nyugtalan. Pár napja vettem észre, hogy alul kijött két oldalon a fogacskája. Úgy tudtam, hogy középről indul a fogzás. Lehetséges, hogy nálunk a széléről indul? Vagy mi lehet az?

Figyelt kérdés
Kemény és fehér, mintha fogacska lenne. És nem korai még 3 hónaposan?
2010. aug. 11. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem törvényszerű h középütt jöjjön:)!És nem baj h már kijött jó korán de nem gáz! Nekem anno 2,5 évesen jött!Lehet most kijött és majd lesz egy nagyobb szünet de lehet eztán sorban jönnek majd!
2010. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
** 2,5 hósan :)
2010. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, mintha a két alsó metszőfoga bújna. Tuti, hogy fogacska, mert kemény, és fehér. Mi más lenne? (először arra gondoltam, talán egy kis hólyagocska) Azt olvastam, hogy a metszőfogak bújnak ki utoljára, kb. 2-2,5 éves korban. Lehetséges, hogy neki 3 hónaposan kibújna? Annyira oldalt van, hogy tuti nem metszőfog.
2010. aug. 11. 16:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Akarom mondani, tuti hogy nem szemfog. :)
2010. aug. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!