Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Havi 600g hízás nem sok egy 7...

Havi 600g hízás nem sok egy 7 hós babánál?

Figyelt kérdés
Az előző hónapban szintén 600g-ot hízott, akkor kezdtük a hozzátápit. Jó étvágyú baba, de azért nem dagi. 75cm hosszú és most 8400 g. Eszik 1x gyümit, 1x főzit, 1x gyümi+tejpép, 2x tápit. Meddig hízhat még ennyit havonta?
2009. máj. 21. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányom havonta 1 kg-ot hizik. Vagyis nem éppen, de 14 hónapos és 14 kg, 86 cm.

3,45 kg-mal, 52 cm-rel születettl. 7 hónaposan 7 kg volt, 8 hónaposan 8 kg, 9 hónaposan 9....

2009. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 570g-ot hiztunk,elozo honapban 1100g-ot.Na az mar sok.Ezert is alakitottam at az etkezest,igy lett 570.Szerintem nem sok,bar ez se tetszet a dokinak.
2009. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8.5hónapos és ebben a hónapban 40dkg-ot hízott és 1cm nőtt,a múlt hónapban 3cm nőtt és kevesebbet hízott,most 9190g és 73cm:D,ő is eszik mindent és szinte úgy mint a te babád.Nekem azt mondta a védőnő,hogy ha elindul akkor lemozogja a felesleget és nem hízik majd ennyit.
2009. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi is mindig ennyit hízunk...most 1 éves a kisfiam és 12 kg...már megy, azt mondta a doki majd megáll ez a hízás. Hát kiváncsi leszek...
2009. máj. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szió! az én 7 hónapos fiam pont 9 kg.

tegnap volt nálunk a védőnő és megnyugtatott, hogy egyátalán nem dagi, izmos, erős baba, pont megfelelő. ne aggódjak, nem is eszik sokat, csak jól hasznosítja a tápanyagot. szerinte akkor majd csökken a gyarapodása, ha többet fog mászni (még csak kúszik).

az én fiam reggel és délután tápozik, délelőtt gyümit, délben főzit eszik. este tejpépet. és nem farkasétvágyú...

2009. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!