Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5honapos babánal nem keves...

3,5honapos babánal nem keves a hizás?

Figyelt kérdés
havi700g volt edig és most 2hét alatt 210g hizott csak.
2011. febr. 11. 07:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy kevés! Átlagosan 500 gr-ot híznak egy hónap alatt. Eddig is, és most is tökéletesen gyarapszik a babád! Ne aggódj, nem fog minden hónapban ugyanannyit hízni.
2011. febr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké köszi a választ
2011. febr. 11. 07:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyivel született a babád, és most mennyi a súlya?

Egyébként nálunk is lelassult a súlygyarapodás olyan 3 hónapos kora után. Milyen kedvű a babád? Szerintem, ha nyugodt, kiegyensúlyozott akkor nincs miért aggódnod.

2011. febr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az en kisfiam 3100 grammal szuletett oktober 17-en,december 23-ara megduplazta a sulyat,azaz 2 honapos korara,viszont azota mar eltelt egy kis ido,es azota 800 grammot gyarapodott csak a sulya.Nekem igy is eleg nehez :D.Nyugi,az elso hetekben hiznak csak 250/300 grammot hetente,aztan ez lelassul,kepzeld el,ha igy folytatnak 1 eves korukig :O.
2011. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleve mindig a havi hízás a mérvadó! A babák nem egyenletesen híznak, hanem időszakosan. Lehet, hogy most épp a hossza nőtt, a súlya kicsit lassabban, majd a következő hetekben a súlya fog gyarapodni. Különben is az, hogy mennyit hízott 2 hét alatt, nemmérvadó...
2011. febr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj!

havi 320g a minimum, 500g az átlag.

2011. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3900g születet oktober 25-én most 7100g a sulya eddig havi 1000-700g-okat hizott.mostanábban kicsit nyugtalan délutánonként nem igazán akar aludni este meg szenved alig tud elaludni pedig fáradt maj leragad a szeme csak szopizik a tietek.
2011. febr. 11. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, szépen fejlődik a babád! Teljesen jó a súlya, és nem is fog minden hónapban egyformán sokat hízni.

Nálunk is így volt, az elején jókat hízott a lányom, és 3 hónapos kora körül csökkent a havi gyarapodási súlya.

Bár akkor körül elkezdett kevesebbet is enni, többször volt nyűgös is. Ilyenkor azért már elkezdődik a fogzás, mozgásfejlődés, azért is lehet nyűgösebb!

Az én lányom most 7 hónapos, és 1 hónap alatt semmit nem hízott...ilyen is van.

Szóval ne aggódj!!

2011. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!