Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja, mit tehetek még?

Mi lehet a baja, mit tehetek még?

Figyelt kérdés
2 hónapos bébim kerek másfél órája bömböl. Nem sírós fajta, csak akkor sírt, amikor a hasa fájt. Nem éhes, nem szomjas, nem unatkozik, nem lett túlfoglalkoztatva, nem fázik, nincs melege, nem zavarhatja a ruha, mert egyszál pelenkában van (de pucéran is ugyanúgy sírt), mászkáltam vele, a hasamra fektettem, a játszószőnyegre fektettem, a kiságyába, és kimentem pár percre, a szopipárnából csináltam fészket, körbemutogattam neki a lakást, énekeltem neki, ringattam, stb, ugyanúgy sír, zokog, könnyben úsznak és vörösek a kicsi szemei, ja, és a hasa se fáj, teljesen puha, nincs pocakmozgás se. bármi ötlet??
2009. máj. 21. 20:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mi újság a manóddal, alszik már?
2009. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
hogy vagytok?
2009. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
nyöszörög. már lassan ennie kell, remélem az helyreállítja a világbékét. én majdnem elalszok, ugy leszivott
2009. máj. 21. 22:10
 24/26 anonim ***** válasza:
84%
Basszus, ma a fiammal ugyanez történt. 4,5 hónapos és ugyanígy ordított, visított, mintha ölnék. Mindent kipróbáltam én is. Még mindig szipog, annyira kikészült, de már úgyahogy alszik. 20 órakor kezdte 22-ig tartott. Teljesen kész vagyok én is és nem tudom miért csinálta, de napok óta sokkal hisztérikusabb. Nekem a párom itthon van, mégsem jött mégcsak be sem hozzá, meg sem próbálta megvigasztalni. Én ma sokat tanultam.....
2009. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nálunk Apahiány váltotta ki az ilyen nagy sirás-rivást. Apa hazaért, a gyerek totál leizzadva a sirásban, Apa levetkőztette egy szál pelusra, ráfektette a hasára, és a kisasszony pár percen belül elcsendesedett. Gondolta, jéééé, Apa mégsem tűnt el, hazaért, de jó nekem, zzzz-zzzz-zzzz-zzzz...Lehet nálatok is ez a probléma, Apa vigasztalgassa, ha nem akarja, add a kezébe, és menj zuhanyozni :-D
2009. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
utanam szokott sírni, ha egy orat nem vagyok.. apjanal kezdett nyügösködni, nalam folytatta, ma nagy vidaman ebredt, ejszaka nem ebredt fel (mondjuk fel 12ig szenvedett), nagyokat vigyorogva
2009. máj. 22. 07:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!