Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja, mit tehetek még?

Mi lehet a baja, mit tehetek még?

Figyelt kérdés
2 hónapos bébim kerek másfél órája bömböl. Nem sírós fajta, csak akkor sírt, amikor a hasa fájt. Nem éhes, nem szomjas, nem unatkozik, nem lett túlfoglalkoztatva, nem fázik, nincs melege, nem zavarhatja a ruha, mert egyszál pelenkában van (de pucéran is ugyanúgy sírt), mászkáltam vele, a hasamra fektettem, a játszószőnyegre fektettem, a kiságyába, és kimentem pár percre, a szopipárnából csináltam fészket, körbemutogattam neki a lakást, énekeltem neki, ringattam, stb, ugyanúgy sír, zokog, könnyben úsznak és vörösek a kicsi szemei, ja, és a hasa se fáj, teljesen puha, nincs pocakmozgás se. bármi ötlet??
2009. máj. 21. 20:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem nyelt félre véletlenül? nekünk akkor volt ilyen, addig sírt míg vissza nem öklendezte a kajcsit.
2009. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ha cicire teszed (nem az evés miatt,csak a cicizés kedvéért) az sem segít? nálunk volt,mikor csak a babakocsi és a friss levegő oldotta meg a helyzetet! nem lázas? sajnos más nem jut eszembe,remélem kiderül mi az oka,szörnyű lehet,hogy ennyit sír,kitartást!
2009. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
ja, nincs láza, friss levegő van, tologatni nem lehet, mert ha leteszem még rosszabb, a fény általában lenyűgözi, de most a csillár sem jön be :(
2009. máj. 21. 20:54
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem álmos, én ha ilyen beteszem a kiságyba, tuom hogy sír várj 10 percet, de tényleg várd ki, ha nem hagyja abba, akkor próbáld a kajcsit. Mimár lementünk 3-5 percre, tudom, hogy rossz de ki kell bírni. manjdírj h sikerült-e
2009. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

szióka!


E az piciknél nagyon nehéz kitalálni még is mi lehet a baja,én nagyon arra gyanakvom hogy bizony valamilye fájhat,hiszen attól hogy mi úgy látjuk nem fájhat neki ez és ez...mert... tévedés a babák sem sírnak ok nélkül ez bizony egy jel nekik, pl most járván van hányás-hasmenés,torokfájás... kinél mi jelentkezik. Germicid-c kúpot próbálj meg neki adni abban van egy kis nyugtató és fájdalom csillapító is,attól hogy nem lázas még fájhat valamije. jó egészséget és kitartást neked! Ja és nem biztos hogy melege van lehet épp az ellenkezője is.

2009. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

nem nyelt félre, nagyon szépen evett, gyönyöruen bufizett sokat, bukás kivételesen nem volt :(


gondolatolvaso vagy, probaltam a babakocsit, de ha leteszem meg rosszabb :((


komforcici sem jön be


ráadásul a férjem elment focizni, itthagyott vele, rosszul esik nagyon, akkor is, ha egy hónapja nem volt szegény, es pont elotte hivtak fel, hogy most ugye biztos, mert szamitanak rá, es le fogja mondani, furdal a lelkiismeret is, hogy ennyire tehetetlen, bena vagyok, meg hogy nehogy valami baja legyen ennyi siras miatt :(

2009. máj. 21. 20:57
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem csípte meg valami? nincs valami jel a kis testén?
2009. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

koszi, probalkozom :(

germicid kupot biztos lehet neki adni, nem árt, ha nincs láza? gyógyszertári görcsoldóban (amibol 4 kanallal lehet adni naponta), abban is van egy kis nyugtató, az nem jobb?

2009. máj. 21. 20:59
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
lehet érzi hogy nagyon feszült vagy! csak nyugalom! tudom könnyű ezt mondani de hidd el jobb lesz. Én is voltam már ebben a cipőben nálunk mindig akkor van valami mikor a párom éjszakás,akkor tuti hogy mindig elő jön a baj ami uge 3 hetenként.... kitartás!
2009. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
fürcsiztetek már? hátha attól megnyugszik. ringatás meleg takaróba bugyolálva a mellkasodon - közben halk ének,susogás,simi?
2009. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!