Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes terhes vagyok. Nagyon...

3 hetes terhes vagyok. Nagyon várjuk a babát! Nem dolgozom, figyelek az étrendemre, sokat pihenek, nem stresszelek, 24 éves vagyok és egészségesen élek/éltem (no cigi és alkohol) Ugye nem lehet baja a babának? Mit tehetek még?

Figyelt kérdés
2007. okt. 9. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt nem az a lényeg,hogy ne csináljunk semmit.A mozga´s igen is,hogy kell,hogy fitt maradj a szülésre.Kímélni kell magad,ne eröltesd meg,sok gyümölcs zöldség,stb.Abban mindeggyikünk csak bízni tud,hogy ege´szséges gyermeket hoz a vila´gra.Èn 6 hónapot végig dolgoztam,1 ho´napja vagyok itthon,mert indokolt a vese´m miatt.Legyél minnél többet a friss levegön,séta´lj nagyokat.Gratula a babához.25hetes kismama.
2007. okt. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit tehetsz még hogy elkezdesz szedni valami kismamáknak való vitamint. Az elején például nagyon fontos a megfelelő mennyiségű folsav, később a kálcium,magnézium stb. Kérj tanácsot az orvosodtól hogy melyik vitamint javasolja. Sok boldogságot a babához!
2007. okt. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kímélet semmiképp sem jelenti azt, hogy nem csinálsz semmit! Az nem jó a babának sem. Sétálj sokat, mozogj a friss levegőn rendszeresen, tartsd magad fitten, ne hagyd el magad! Csak ne emelj nehezet, természetesen ne most kezdj sprint-gyakorlásba, de a mozgás fontos! Ha edzésben vagy, könnyebben szülsz, és ez a babádnak is jó, mert a hosszas kínlódás nagyon megviseli őt is!
2007. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhes-torna például nagyon jó dolog!
2007. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Szerintem már így is tökéletes vagy,csak túlstresszeled:-)

Lazíts!!!!!

A terhesség nem betegség, hanem egy állapot, egy boldog állapot. Élvezd, ne parázz!!

Foglald le magad, sétállj, légy barátaiddal, vagy pl én szakdogát írok és nyelvet tanulok:-)


Sok aggódásmentes boldogságot

5 hetes kismama

2007. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindent úgysem tudsz kiszűrni, de jó hogy sokat pihensz, megpróbálsz egészségesen élni....stb. Ezek mind-mind jó dolgok, és csökkented az esélyét annak, hogy baja legyen a babádnak, de kizárni nem fogod tudni teljesen SOHA, SEMILYEN MÓDSZERREL. És vigyázz, ne ess át a ló túlsó oldalára, ne zárd burokba magad. Leginkább gondolkodj pozitívan! Örülj az állapotosságodnak! Sétálj nagyokat, menj levegőre! Legyél boldog kismama, és ne azon agyalj percenként, hogy jesszusom most éppen mivel ártottam a babának, és mit zárjak még ki! Ennél többet nem nagyon tudsz tenni! A többi Jóisten, genetika és orvosok!

2007. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, mizújs a picivel, így 4 év után? :)
2011. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!