Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja, mit tehetek még?

Mi lehet a baja, mit tehetek még?

Figyelt kérdés
2 hónapos bébim kerek másfél órája bömböl. Nem sírós fajta, csak akkor sírt, amikor a hasa fájt. Nem éhes, nem szomjas, nem unatkozik, nem lett túlfoglalkoztatva, nem fázik, nincs melege, nem zavarhatja a ruha, mert egyszál pelenkában van (de pucéran is ugyanúgy sírt), mászkáltam vele, a hasamra fektettem, a játszószőnyegre fektettem, a kiságyába, és kimentem pár percre, a szopipárnából csináltam fészket, körbemutogattam neki a lakást, énekeltem neki, ringattam, stb, ugyanúgy sír, zokog, könnyben úsznak és vörösek a kicsi szemei, ja, és a hasa se fáj, teljesen puha, nincs pocakmozgás se. bármi ötlet??
2009. máj. 21. 20:48
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

ez a megcsipte jó ötlet! amint nem kapalozik annyira, mint egy cséphadaró, megnézem!


(a bcg oltásnak mikor kell kifakadnia? csak eszembe jutott, hogy már nem is látszik a helye, nem lehet, hogy az a baj??)

2009. máj. 21. 21:00
 12/26 anonim ***** válasza:
67%
Mindegy melyiket adod az is jó,amelyiket te színpatikusnak látod! Nem árt ha nincs láza hiszen nem csak lázcsillapító hanem fájdalom csíllapíító is ha bukósabb a baba jobb a kúp de ha nem akkor természetesen add a szuszpenziósat!
2009. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%
én ha sírt mindig kínáltam cicivel .v . tápot.
2009. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%
lehet szomjas
2009. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Nálunk a bcg oltás most fakad ki,pedig már négy hónapos,de álitólag hat hetes kortól...Akkor az én lányom is nyügös volt,bár nem ennyire...sok sikert
2009. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%
én tudom mi a baja,hiányzik neki az apukája,jobban mondva az a nyugalom mikor otthon van ne értsd félre inkább te vagy olyankor nyugodtabb és ez álltal a baba is:-)
2009. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%
Ma az én kisfiam is hasonló volt. Én próbáltam a legkevesebb ingerkeltéssel elaltatni, szerintem Ő picit túlpörgött ebben a melegben. Bár az én babám 5 hónapos. Este azért egy babaolajos enyhe masszázst csináltam neki, inkább átsimogattam, nagyon lassan, halkan, utána egy kellemes fürdés jött, ott is nagyon óvatos mosdatás volt, szopizott, most alszik kb. 20 perce.
2009. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%
Én nem adnék neki gyógyszert, a 10 perces vagyok. Nekem ez bevált, és más anyukák is azt mondták hogy hagyni kell néha sírni, és ivel tudom, hogy nem lehet baja mert mindent megcsináltam körülötte, és nálam sem volt jó neki, ezért betettem a kiságyba, 3 perc és alud. Igen sírt, de tudtam hogy baj nem lehet. 10 percel kezdtü, annyit vártunk, ha nem maradt, akkor mentünk, az én párom is eljárt focizni, meg most sincs itthon, tudom milyen,má volt hogy én is majdnem sírtam, de akkor rosszabb lett volna, mert érezte volna hogy nem vagyok a helyzet magaslatán. Olvass utánna a neten, htha találsz valamit a sírásról. Sok sikert!
2009. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
58%
Adhatsz neki Panadol szirupot is, lehet, hogy fáj valamije, csak nincs külső jele. Nekem ilyenkor az éneklés segít, vagy nagyon szereti, ha a fejem fölé emelem, és akkor a levegőben van.
2009. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk is volt egy ilyen este, kétségbeesésemben felhívtam a gyerekorvost, azt mondta, adjak neki Germicid-et, mert enyhe nyugtató hatása is van, nem baj, ha nincs láza. Ha 3/4 óra múlva nem alszik, vigyem be v kijön. Nem volt rá szükség, elaludt, egész éjjel szundikált. Másnap semmi baja sem volt.

Adj neki kúpot!

Kitartás!

2009. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!