Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál a 3 hós babátok?...

Mit csinál a 3 hós babátok? Hol tart már a fejlődésben?

Figyelt kérdés
Nekem kisfiam van és beszélget, mosolyog és kezét lábát folyamatosan mozgatja, de mást még nem tapasztaltam. Ja és már észrevette a kezét. Viszont még mozgás késztetést nem látok rajta.
2009. máj. 21. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem lányom van keze lába jár folyamatosan beszélget mosolyog és oldalra próbál fölülni meg ha ölben van akkor azt hiszi fel tud ülni:)
2009. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi fiam pont ma 3 hónapos:)!beszélget,sikongat,hangosan nevet,nagyon szereti rugdosni apukája hasát:),hason fekve próbál mászni,és felidegesíti magát mert még nem megy neki:),ha kézben van ülni szeretne,és nagyon ügyesen tartja,emeli a fejét!nagyon kíváncsi csöpség minden érdekli!a kezét már használja,utánanyúl a játékoknak,lökdösi azokat a játszószőnyegen,viszont nem nézegeti!
2009. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kislányom van.

Kezével játszik tömi a szájába, próbálja megfogni a játékokat ami egyre többször sikerül is neki. Hason nagyon üvölt 10 mp-en belül, utálja ezért nem is csinál semmit csak esetleg akkor ha az én hasamon van emeli a fejét 45 fokban. Ha az ölemben van , már 2 hónapos kora óta próbál felülni, erőlködik de nem engedem neki. És a legnagyobb amin meghalok...2 napja csiklandós és hangosan nevet de olyan édes, hogy az valami hihetetlen! Akkor vettem észre amikor fürdés előtt a nyakát meg a hóna alatt olajoztam. Be is írtam a baba naplóba.

Egyébként meg egyre gyakrabban nyűgösködik és elkezdett félni az idegenektől. :-(

2009. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van.Nézi a kezét,rágja,ülésbe szépen húzza fel magát,hason kinyomja magát,nyúl a játékokért.Hason fekve kúszó mozdulatokat végez.Próbál oldalra fordulni.Nagyon édin kacag.
2009. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!