Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt, mit csináltatok...

Mi volt, mit csináltatok babotok 1 szülinapján?

Figyelt kérdés
Esetleg valami különlegesség?
2009. máj. 21. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés!Lányom vasárnap lesz 1 éves és még nem találtam tökéletes tortareceptet se!Nagyon béna vagyok a sütéshez!De azt már tudom, hogy a szüleimnél leszünk és ott ünnepel a szűk család!Mert nálunk nincs hely!Egyenlőre nem találtam ki semmi különlegeset, úgyhogy én is várom az ötleteket!
2009. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
miért KELL valami különlegesség??? egy 1-éves baba nem tudja mi az a születésnap. ez már tiszta agyatlanság ez az egész,pl egy 1-éves szülinap különlegességgel az arról szól,hogy a szülők mennyire tudnak nagyképüsködni,hogy nálunk ilyen józsaszín jufi volt és amikór szétpukadt akkor amilyen csilingelő szar hullott ki belőle és ez így megy egészen kamasz koráig és egy pukkancs,nagyképű,önző,felnőtt lesz a gyerekből. inkább aggyatok az apróságnak SZERETET neveljétek önzetlenségre és tiszteletre!
2009. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell lenézni azt, aki az első szülinapból nagyot szeretne. Én nem azért szeretném, mert nagyképüsködni akrnék, hanem, hogy jól érezze mindenki magát a bulin!!!
2009. máj. 21. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Én joghurt tortát fogok sütni vagyis sütni se nagyon kell és üdítően finom. Talán elmehetnétek állatkertbe, vadasparkba, a pici biztos imádná az állatokat. 11 hónapos kisfiam nagyon szereti amikor séta közben találkozunk lovakkal, kutyákkal stb. állatokkal. Boldog Szülinapot a picinek!
2009. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy. Az tuti, hogy anyuéknál leszünk, mert mi is csak ott férünk el a családdal és a barátokkal.
2009. máj. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!