Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok nekem mit csináltato...

Leírnátok nekem mit csináltatok babátok első szülinapján?

Figyelt kérdés

Elmentetek valahová vagy csak otthon, torta sütés, lakás díszítés volt? Eljött az egész család? Mit kapott az ünnepelt ajándékba? Nincs ötletem légyszi segítsetek!

Tudom egy egyéves nemigen érti, hogy mi is az a szülinap de én szeretném megünnepelni és kíváncsi vagyok más, hogy csinálta.


2010. jún. 29. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom a jövő héten szombaton lesz egy éves. Mi egy bográcsolást tervezünk , itt lesz az egész család, kb. 20-an leszünk.. Rendelek neki tortát, lesz süti és bulizunk egy jót. Azt viszont én sem tudom mit veszek neki ajándékba.
2010. jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lány első szülinap.

anyósomnál volt - októberi baba - már nem volt jó idő...

diszités nem volt . nem is érdekelte de volt lufifújás és konfetti ha ez annak számit ...

ajándék: egy eichhorn fa formakeresős noé bárkáját kapott sok állatkával és pluszba tesco-s fa háziállatokat

anyósomtól egy babatévét ami hangot ad és mozgóképet

édesanyámtól a szobájába fogast és magasságmérőt

volt torta: vadmeggyes csokitorta

nem volt nagy hühó szerintem a lufifújást jobban élvezte mint az összes többit.persze ez nem ok arra hogy csak elétegyük az ajándékot.

2010. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk három torta is volt, szóval mi két héten át ünnepeltünk.:-)

Nem ért rá mindenki egyszerre, meg a férjem szülei elváltak, és együtt nem lehetett megtartani, így kisfiam születése napjára csináltam én egy tortát, és eljöttek az apai nagymama és dédi. Sütievés, ajándékbontás, ennyi.


Hétvégén az apósomék főztek, mi rendeltünk egy nagy tortát, ettünk, játszottunk, a kertben kutyáztunk.


Majd egy hét múlva az én szüleimtől (ami már nem volt megbeszélve) kapott egy kis tortát, amivel azt csinált amit akart. Kerti parti volt, pancsolás, bohóckodás a kertben.


Kapott egy szandált, fürdőjátékot, amit előre anyuval vettünk meg. A többi ajándék meglepi volt, kapott egy plüsskutyust, azóta az a minden, a babakocsiban is helyet kapott a sétánál.

2010. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feldíszítettük a nagyszobát, színes lufikkal, meg került néhány a lakás többi részébe. Voltak színes, gyerekmintás műanyag tányérok, poharak, terítő, mint egy rendes babazsúron. Sütöttem tortát, sütit. Volt kis csákó a fiam fején, meg nekünk is :) Ajándékot rengeteget kapott, de a legjobban a lufiknak örült :) volt héliumos nagy lebegő, oda volt érte! :) még hetekig azokkal játszott. Élvezze a nyüzsgést, kb 12-en lehettünk
2010. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi az eddigi válaszokat.

Mi is bográcsos kertipartyt tervezünk (remélem az égiek is megengedik) jön az egész család, szeretném kidiszíteni a kertet és én sütöm a tortát de valami úgy hiányzik még...

Kedves Carmen22 az a lufi fújás hogy volt? Csak fújtátok a lufit a kislányodnak és azzal játszott? Mert Ő ugye még nem tudja fújni...

Az én kisfiam is előre kapott a Nagyitól egy szandit mi pedig Duplót vettünk neki az "meglepi" lesz. De a rokonság többi része kérdezi, hogy mit vegyenek neki de nincs ötletem...játékból már annyi van, hogy lassan eláraszt bennünket.

2010. jún. 29. 08:09
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk a szülinap szerdán lesz a családnak,szombaton meg elhívtam a hasonló korú babákat a szülőkkel,7 baba lesz,lesz fürcsi,homokozó,lufi eső,csákó...

2010. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!