Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fizetős bölcsőde!?

Fizetős bölcsőde!?

Figyelt kérdés

[link]


És elfogadták .. :(

Ti mit szóltok hozzá?


2011. dec. 28. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
5%

"A jelenleginél magasabb térítési díj bevezetésével nagy réteg számára megfizethetetlenné válik az ellátás; "


Hazugság. Az ebédet úgy is fizeted nem? Akkor ebbe se fogsz belehalni.

2011. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én örömmel fizetnék, mert az azt jelentené, hogy bölcsibe kell járatnom a kicsikémet, mert találtam munkát... Jó lenne, ha így lenne!

Miskolc :P

2011. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
A bölcsöde ára annak a díja, hogy vigyáznak a gyerekre, ameddig te munkával jóval több pénzt keresel. (Nyilván, ha nem keresel többet, mint a díja, akkor nem éri meg dolgozni.)
2011. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Soknak még az ebéd megfizetése is nehéz,a díjat már nem tudnák fizetni. Főleg,aki csak minimálbért vagy annál kevesebbet kap.
2011. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Ki kap minimálbért se? Aki feketén nyomja? Hát az így járt...
2011. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Van aki tisztességesen dolgozik,NEM feketén,és igen,minimálbért kap!
2011. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Mondom "minimálbért se".
2011. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én erősen elgondolkoznék, hogy kell-e egyáltalán bölcsőde. Hála az új adórendszernek, 12ezerrel kevesebbet fogok keresni jövőre. Ha még ki kell fizetni közel 20ezer Ft-ot a bölcsinek is, akkor ki fogom venni a gyereket és szépen itthon maradok.
2011. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
én 2 gyerekre 75.000 ft-ot fogok fizetni (bocs nem mindenki él gyesből meg munkanélküliből) a SZÍNVONALATLAN ellátásért! Valamint nagyon szeretném, ha nem csak nekem kellene beszámolnom a jövedelmi helyzetről egy bölcsüdei gondozónak, hanem az önkormányzat is szépen megküldené az összes bölcsödében dologozónal a bérlistáját. Mer TUTI hogy még a konyhásnéni is tudni fogja, ki mennyit fizet az ellátásért, abból meg nem nehéz rájönni ki mennyit keres. amúgy meg FIDESZ TAKARODJ! Ennyit a rohadt nagy családbarát ígérgetésekről....
2011. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"2 gyerekre 75.000 ft-ot fogok fizetni"


Azt mire? napi 1500ból már magánba is küldhetnéd...

2011. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!