Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állami bölcsödébe szeretném...

Állami bölcsödébe szeretném vinni a babámat?! Segítség!

Figyelt kérdés
van olyan bölcsi ami délután működik úgy kb 14:00-20:00 ig?A babám most volt egy éves nov. 26 -án...esetleg tudtok egy jó olcsó bölcsit Bp-en?köszönöm
2011. dec. 24. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sajnos, én nem tudok olyan bölcsit, ami nyitva van este nyolcig. Általában 6-18-ig vannak nyitva, de ha már 5 óra felé mész a gyerekért, hajlamosak csúnyán nézni rád.

Budapest pedig nagyon nagy, sok kerülettel, kerületenként is van pár bölcsi.

2011. dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
állami bölcsi nincs nyitva nyolcig,csak max. hatig, a miénk csak ötig.családi napközi vagy magánbölcsi jöhet csak nálatok szóba
2011. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Állami bölcsőde nincs ilyen, legkésőbb 6 órakor el kell hoznod a gyermekedet.

A 17. kerületben van egy családi napközi: www.szivarvanybolcsi.hu , ott vállalnak esti gyermekfelügyeletet.

2011. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy melyik kerületben keresel.

13-ban elvileg 17.30-ig vannak a bölcsik, de 5-ig "szeretik", ha hazavisznek minden gyereket, mert akkor már csak 1 gondozónő van benn. A CSANA is ugyanígy működik.

Esetleg az lehet megoldás, hogy bölcsi után pár óra bébiszitter vigyáz rá, viszont állami bölcsinél nincs olyan, hogy csak délután viszed (olyan viszont van, hogy csak délelőtt, és ebéd után vagy du. alvás után egyből viszed haza).

2011. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne ( bocs az off.-ért). Én is d.u. dolgoznék- engem a magán nis érdekelne ebben az időpontban. (bocsánat kérdező, csak nem akarok kiirni még 1 ugyanilyen kérdést..
2011. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

azon túl, hogy nincsenek nyitva az állami bölcsik 8ig, dél után nem is lehet vinni, szerintem magánba sem, mert mindenhol 12-3-ig van alvás.

11:30kor ebéd, tehát olyan megoldás lehet maximum, hogy 11-kor beviszed és mondjuk megkérsz egy ismerős nénit, hogy hozza el f6-kor.

a mi bölcsinkbe f10ig kell beérni, utána már nem is lehet menni :/

2011. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A mi bölcsnkben 8-9 között van a reggeli, így vagy 8 előtt kell odaérni, vagy 9-10 között, annál később már nem lehet bemenni.
2011. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ!Igen családi napköziben is gondolkodtam .Csak az a baj,hogy nagyon drága 900 Ft/óra ami kb egy hónapban 30000 Ft tanuló vagyok esti gimiben ezért enne szükségem gyermekfelügyeletre...állítólag az önkormányzat támogatja valamennyire egyedülálló anyukának..erről tudtok valamit?köszönöm
2011. dec. 25. 14:07
 9/16 A kérdező kommentje:
és egyébként egy állami bölcsibe nehéz bejutni nem?
2011. dec. 25. 14:09
 10/16 anonim ***** válasza:
hát, hogy mennyire nehéz az változó, de munkáltatói minden állami bölcsi kér... :/
2011. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!