Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állami bölcsödébe szeretném...

Állami bölcsödébe szeretném vinni a babámat?! Segítség!

Figyelt kérdés
van olyan bölcsi ami délután működik úgy kb 14:00-20:00 ig?A babám most volt egy éves nov. 26 -án...esetleg tudtok egy jó olcsó bölcsit Bp-en?köszönöm
2011. dec. 24. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az állami bölcsibe való bekerülés nagyban függ attól, hogy ahol laksz, mennyire van hely a bölcsiben, vagy túljelentkezés van-e. Pl. van olyan város, ahol már a baba születése előtt fel kell iratkozni.

Ha egyedülálló vagy és még tanulsz is, akkor ezek mindenképpen előnyt jelentenek a bölcsibe bekerülésnél. De ettől még az estéket meg kell oldanod valahogy. Szüleid, testvéreid vannak-e, nem tudnak segíteni neked? Esti iskolába nem kell minden nap menni, csak heti 2 alkalommal, nem?

2011. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
igen heti 2x 15:00-20:00-ig kb. de ha úgy számoltam itt 900/óra és akkor kb 30.000 Ft-ra jönne ki 1 hónapban..az rengeteg de állítólag kérhetek önkorm-i támogatást azt nem tudja valaki mennyit adnak?egyedülálló anyának aki ráadásul anyaotthonban is lakik a picivel??köszönöm
2011. dec. 27. 10:17
 13/16 anonim ***** válasza:

bocs, hogy megkérdezem, de ha anyaotthonban laksz, ott nem tud neked segíteni egy anyuka??? ő vigyáz a kicsidre heti 2x, te meg cserébe mit tudom én szombaton egész nap, hogy tudjon pihenni. vagy ilyesmi.

egyébként merre felé laksz? én szívesen vigyázok a kicsidre, ha közelben vagy!

2011. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Önkormányzattól lehet kérni rendszeres ill. rendkívüli szociális támogatást, ha jövedelem alapján rászoruló vagy, de azért ne gondolj ám nagy összegekre. Havi 3-5.000 Ft. Abból ezt nem nagyon fogod megoldani.
2011. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Dunakeszin van a suli a közelben keresek vmi jó megoldást...köszönöm szépen a válaszokat!
2011. dec. 28. 11:22
 16/16 A kérdező kommentje:
sajnos az anyaotthonban nem bízom senkiben és senki sem olyan akire nyugodtan rábíznám a babát:S
2011. dec. 28. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!