Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy etetitek a babátokat ha...

Hogy etetitek a babátokat ha még nem ül?

Figyelt kérdés
Pl.ha nincs hordozó,pihenőszék?
2009. máj. 20. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

eleinte hordozó, mostmár pihenőszék

a kézben etetés nem működik

2009. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kézben etetés is működött, csak vigyázni kell a kis kezecskéivel:)
2009. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg babakocsiban felültetve? Én amikor a kocsiban maradt a hordozó, akkor a bal térdemre ültettem, a bal kezemmel tartottam a hátát és a jobb kezemmel etettem. Csak így elég nehézkes a dolog.
2009. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiamat a karomban és a lányomat kanalasnál hordozóban,tápszernél a fotelben karomban.
2009. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
En az agyban parnara doltve es babakocsiban is de az elobbi jobb volt mivel szembe tudtam ulni vele, a babakocsink eleg nagy es csak oldalt tudtam ulni, ugy etetni.
2009. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Etetőszék dönthető háttámlával?Én mondjuk a kezdet kezdetén úgy etettem,hogy leültem az ágyra,falnak támasztottam a hátam(persze párnát raktam mögém),felhúztam a térdem és velem szemben féligülő helyzeteben az ölembe raktam.A lába a melkasomnál volt.Remélem értehetően írtam le.1-1.5 hónapig simán működött,szembevolt velem és a kezem is szabad lehetett,legalább az egyik.
2009. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ha még nem ül, nem kell neki más, csak cici, vagy tápszer, azt meg fekve-ölben kapja.

A hozzátáplálás ráér 6 hóig...

2009. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én az ölemben etetem. jobb lábamat behajlítom, nekidöntöm félig fektetve, úgy, hogy a felém eső keze a hátam mögött legyen, mintha ölelne a baba. tányért leteszem magam mellé. a kezemmel átkarolom a nyakánál és a másik kezét megfogom. így a szabad kezemmel kanalazom a szájába a kaját, ő pedig nem tud hadonászni. nálam bejött, nagyon nyugodtan, és viszonylag tisztán zajlanak le a kajálások.
2009. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eloszor hordozoba ettetem.Mar tobb mint egy honapja etetoszekbe.Hatra van dutve,mivel meg nem ul stabilan.De igy neki is kenyelmesebb,mert a hordozoba nagyon ossze volt gornyedve,es az nem jo a pocijanak.A kezben etetes teljesen kizart,mert nem marad olben.Csak az okosak kedveert,4 hos kortol lehet tapszeres babat hozzataplalni.Gondolom azt talan nem fekve kanallal kene.
2009. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Szia én mióta elkezdett enni azóta úgy etetem hogy az ágyra lefektetem és én leülök mellé az eggyik lábamat felrakom az ágyra és úgy fekve eszik 4 hós korátol és még soha nem volt gondunk belölle
2009. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!