Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! Szoktatok menni a...

Anyukak! Szoktatok menni a babaval ketten a csaladtagokhoz pl a nagyihoz, vagy akar hova mashova? Ja es a temetobe lehet vinni mar?

Figyelt kérdés
en gondoltam hogy mennek a nagyihoz a heten csak en meg a 8 hos kislanyom (taxival) ugy hogy az olemben tartanam az olemben ulne nem lakik messz kb kocsival ojan 8-10 perc.
2009. máj. 19. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

6 hónaposan USA-ba repültem vele és egy hónap múlva vissza.

Miért ne lehetne vinni mindenfelé?

A temető meg teljesen mindegy neki, pont olyan mintha egy parkban sétálnál.

2009. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

autóban csak gyerekülésben lehet szállítani. egyik taxis sem fogja vállalni, hogy anélkül vigye.

ha oLYan közel laknak, miért nem tolod el babakocsival?

2009. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szoktunk menni. Néhány hetesen is, nemhogy ilyen idős babával. Temetőbe is , miért ne lehetne? Kivéve a taxit. Öt percre se teszem be gyerekülés nélkül, nemhogy tízre. Mellesleg büntetnek is érte. Nem tudom mennyire forgalmas helyen mennétek, de ha arra taxi jár, akkor gondolom igen. Mert még egy mellékutcán el tudom képzelni hogy az ölembe fogom, de így nem.
2009. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszont gyerekülés nélkül, az öledben nem viheted a taxiban, nem engednek beszállni. Kérj olyan kocsit amiben van gyerekülés.
2009. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ojan taxi is van amiben van gyerekules? akkor ok es koszonom a felvilagositast nagyon jol jott nekem !!
2009. máj. 19. 09:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is ketten jarunk mindenhova.Semmi baj nincs.Szerintem magadnak kell gondoskodni a gyerekulesrol,nem hiszem hogy a taxisoknak van.Olben elegge necces,nem biztos hogy a taxis vallalja a felelosseget ha barmi baj tortenik.
2009. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én mentem már úgy taxival, hogy a mi gyereküléseink a kocsiban voltak, ami nem volt otthon, de át kellett rohannom anyuhoz, mert nem volt jól.

Amikor telefonáltam taxiért kértem, hogy gyereküléssel küldjék. Kicsit többet kellett rá várni, de olyat küldtek.

(Mondjuk ez Budapesten volt)

2009. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat igen de en meg nem voltam egyedul csak ketten a babammal sehol es valahogy felek elindulni.mert a ferjem mar mikor hazajon a munkabol delutan mar faradt hogy meg csladlatogatoba ucukaztasson minket.hat de muszaj lesz elinduljunk ketten mert igy csak a parkig jutunk ki ketten vagy az apuval.
2009. máj. 19. 09:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a taxira voatkzott a kérdés, akkor gyerekülés.

Ha egyáltalán az elmenetelre, akkor: Naná!

Kislányom 8 hónaposan már megjárta fél Magyarországot több részletben + Horvátországot. Egyedül is bárhová, miért ne? Miért kell a párod mindenáron?

4 hónapos ikreimmel megyek mindenhová egyedül is. Boltok, rokonok, akár nagyobb távolságra is.

Valami okod van, hogy nem mentél eddig vele?

2009. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nincs semmi rossz okom csak nem merek egyedul a ferjem nelkul elindulni sehova. de mostmar kaptam eleg biztatast es holnap atmegyek a tesomhoz aki csak a masik utcan lakik :)) . jo tudom hogy most azt gondoljatok hogy nem vagyok normalis :)) de elso gyerek es meg nem vagyok eleg batorsaggal egyes dolgokkal.
2009. máj. 19. 20:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!