Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a fülével?

Mit csináljak a fülével?

Figyelt kérdés
A kilövés után hat héttel kicseréltük a fülbevalóját és most 4. napja bevörösödött és elkezdett gennyedzeni. Kivettük és fertőtlenítővel bekentük. Mit csináljak még vele?
2009. máj. 18. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ennél többet nem tudsz tenni.
2009. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem tetszik a fülének az új fülbevaló,tedd vissza azt ami volt neki és ha attól is bevörösödik megint akkor a fülbevalóval van gond!
2009. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Bocs rosszul írtam -ha a régitöl nem vörösödik be akkor az új fülbevalóval van gond!
2009. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tedd vissza a régi fülbevalóját és kenegesd neki körömvirág kenőccsel(hámosít és gyulladáscsökkentő hatása van) .Forgasd neki napjában többször a fülbevalót,hogy a luk belsejébe is bekenődjön a kenőcs.

Majd beszélj a gyerek dokitokkal,mert lehet,hogy fémallergiás.(én is az vagyok gyerekkoromban kezdődött.)

Remélem tudtam segíteni.

11 hónapos kislány anyukája

2009. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak az egyik füle gyulladt be. Reggel még csak vörös volt délutánra bedagadt és elkezdett gennyedzeni. Úgy vettem észre fájni nem fáj neki. Legalábbis nyafizni sem nyafizott, amikor kivettük a fülbevalót. Pedig kicsit kinyomtam még egy kis gennyet.

Nem mertem neki így bele rakni az sem amivel lőtték. Most bekentem neki neogranormonnal estére. Ha nem teszem bele neki akkor be nő?

2009. máj. 18. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha pár napra kiveszed nem fog benőni.
2009. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!