Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már ti is igy babátok...

Brigitta04 kérdése:

Jártatok már ti is igy babátok fülével?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos ma fürdés elött alaposabban megnéztem a fülét és majdnem teljessen elvolt dugulva a füle a zsirtol.Eddig minden este fürdés után tisztitottam a fülét,természetesen ugy,hogy nem nyultam bele!Idáig nem vettem észre ,hogy tulzott termelödése lenne.A zsirnak nem kéne magátol kifolyni?Menjünk el holnap orvoshoz megnézetni?
2011. aug. 10. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt adom 11 hónapos kisfiamnak.


Lycopodium 15 ch


10 napos kúra,reggelemként.5 golyót pici vízben fel kell oldani és úgy adni neki.


Nekünk nagyon bevált.Fülzsír eldugulásra van.Pár nap után szépen kifolyt neki.

2011. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nytta válasza:
Először mindenképp lássa orvos!!!
2011. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz. Kisfiam is hajlamos ilyenre. Neki már ki is mosták 1x. Nem fájt neki, nem is sírt, még élvezte is:-)
2011. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Ma lekéstük az orvost (röviditett rendelés)de holnap reggel megyünk.Kiváncsi vagyok mit fog mondani.Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. aug. 11. 20:42
 5/6 Nytta válasza:
Várjuk az eredményt
2011. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Ma voltunk a gyermek fülészeten.Kimosták-kiszívták a kis fülét.Rengetek lerakodott cucc jött ki belöle.Kérdeztem a doktornőtöl mi a teendő,hogy tisztitsam a fülét ezek után?A válasz ugyan ugy törölgessem ki mint eddig.Van akinek több termelödik ezért kb 3 havonta menjünk és megnézi neki átmossa.Természetesen figyelnem kell neki ha elöb észre veszek valamit akkor rögtön menni kell.Ami még érdekes csak a jobb füle ilyen a bal teljessen tiszta volt neki.Nagyon nehezen viselte a kisfiam orditott majdhogy nem hárman kellett lefogni.Habár szerintem én rosszabul viseltem mint ő.Mikor végzett a doktornő pillanatok alatt megnyugodott.Nekem még most is görcsbev van a gyomrom.

De túl vagyunk rajta ez a lényeg.A tanulság minden nap tüzetesen át kell nézni a kisfiam.

2011. aug. 12. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!