Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már úgy, hogy babátok...

Jártatok már úgy, hogy babátok, aki eddig aludt reggel 8-ig, hirtelen hajnalban már megébred?

Figyelt kérdés
4 hónapos, foga még nem jön. Nem nyűgös, eszik és alszik tovább. Anyatejes.
2010. jan. 11. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezt a 7 hós babám kezdte el csinálni,pedig 2 hós kora óta átalussza az éjszakát.
2010. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem kb. 2.5 hónaposan kezdett el hajnalban megébredni. Ilyenkor cumit adok neki és alszik tovább. Mielőtt újból lehurrog valaki, hogy én éheztetem a gyerekem, hozzátenném hogy mindent ugyanúgy csinálok és ma reggel fél 8kor ébredt, cumit nem is kért egész éjjel/hajnalban. Szóval nálunk inkább álmos, csak nem tud visszaaludni egyedül, mint éhes lenne.
2010. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, vannak időszakok, amikor ismét ébrednek. Az éjszaka átalvása nem azt jelenti, hogy már nem fog sosem ébredni. Ha megetted, alszik tovább, akkor tedd ezt, majd hamarosan talán ismét végigalussza az éjjelt!
2010. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is négy hós a kisfiam, és öt napja újból ébred hajnal ötkor.Két hónapja nem kel fel éjszaka, este nyolctól reggel 6-7-8-ig aludt.Most ötkor eszik, és még alszik fél kilenc, kilencig.De akkor nagyon keveset eszik, ha felkel, kiváncsiságból ma lemértem, 80 grammot evett kilenckor, de fél tizenegykor már követelte a tejet.

2010. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Megfordítottam és aludt tovább 9-ig. Elfáradt hason, háton meg nem tud elaludni :)
2010. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kicsim és 2 hós kora óta átalussza az éjszakát, pár hete viszont felébred hajnalban. Ilyenkor cumit adok neki, magunk mellé teszem a nagy ágyra, és alszik 8-ig, fél9-ig. Nem tudom, miért ébred fel.

7 hós lesz.

2010. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!