Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám hajnalban és...

7 hónapos babám hajnalban és reggel is cicizik, felkelés után mégis sokszor éhesnek tűnik. Lehet az?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy félálomban lehet, hogy kevesebbet eszik. De azt sem szeretném, hogy csak etetéssel "vigasztaljam", amikor lehet, hogy nem is az a baja.
2011. márc. 9. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
mit jelent a hajnal és a reggel? én fiam éjfélkor, 4 körül cicizik ,aztán 9kor kelünk legközelebb akkor. én már adok neki bulátát, kis kiflikét, azzal el szórakozik, vmi kis hami jut is neki belőle, de nagy része a földön landol :) ebéd előtt egy órával már nem kap iyleneket, igaz akkor álltalában alszik :)
2011. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Éjjel 1kor kel, aztán 6 körül, utána pedig 8 körül ébred fel, akkor még ágyban fekve megszoptatom, és általában alszunk még fél- egy órát. Utána van, hogy 11kor tízóraizunk csak, de van, amikor nagyon nyűgös, akkor már 9-fél 10 felé adok gyümölcsöt. Ezzel csak az a baj, hogy a napirendünk mindig felborul.
2011. márc. 9. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!