Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak kislányom...

Mit csináljak kislányom fülével? Benő rajta a plusz lyuk?

Figyelt kérdés

Kislányomnak ma lőttek a fülébe fülbevalót, de az egyiket ki kellett venni és újra belőni, mert ferde lett.

Kicsit vérzett neki. Mivel kezeljem? Be fog nőni az a másik lyuk?


2011. jan. 12. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem kb.2 éve lőttek be egy fülbevalót a másik mellé,de begyulladt és kivettem.még mindig tudnék belerakni fülbevalót.

betadinnal kenegesd neki.

2011. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

értem, és mikor vetted ki? mert mi rögtön! akkor sem nőne be szerinted?

soha nem lesz benne fülbevaló... :(

2011. jan. 12. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ferdén lőtték be,de nem lőtték újra!Azt mondták,hogy később lehet korrigálni!Aki lőtte nekünk,az adott nekem egy tubus krémet,hogy azzal kenegessem neki.Te nem kaptál semmit?
2011. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogy lehet később korrigálni?
2011. jan. 12. 13:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, és mikor lőtték be? Már régebben?
2011. jan. 12. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

amit először lőttek fülbevalót attól nem volt semmi bajom,amikor kicseréltem kb.2-3 hóanpra rá az gyulladt be és azóta nem horok benne fülbevalót.tapintásra olyan,mintha egy kis csomó lenne,ahogy kezdett összeforrni de már kipróbáltam és még mindig bele lehet tenni egy fülbevalót.

2011. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2011. jan. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!