Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire viseli meg két oltás...

Mennyire viseli meg két oltás a két hónapos babát?

Figyelt kérdés
Jövő héten viszem oltásra, egyiket egyik combba, másikat a másikba kapja. Mennyi idő, amíg belázasodhat? Ha 24 órán belül nem lesz lázas vagy nyűgös pl., akkor már biztos, hogy nem lesz gond? Utaznánk, nem tudom, hogy mikortól biztos, hogy nem lesz baj. Egyébként stramm kiscsaj.
2009. máj. 18. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak hőemelkedés volt másnap, meg szinte átaludta a napot szó szerint csak enni kelt fel. De nem minden baba egyforma.
2009. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 24 órán belül nem veszel rajta észre semmit, akkor már nem is lesz semmi. Az Én kislányom az oltások után egész nap aludt, aztán estére nyűgös lett, hőemelkedése is lett, de miután beadtam Neki fél Germicid kúpot az esti fürcsi után, fél órán belül elaludt, és aludt reggelig. Másnap boldogan ébredt, és utána újra a "régi" volt. :-)
2009. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat. :)
2009. máj. 18. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiamnak meg sen kottyant en is azt hittem h aludni fog egesz nap,de ezzel szemben egesz nap rukapalt es jatszott mintha semmi sem tortent volna.A doki tanacsara reggel es este fel paracetamol kupot dugtam neki,h nehogy belazasodjon...a kup kicsit elalmositotta de amugy mintha semmi sem tortent volna.A hidegvizes borogatast is hosiesen allta.
2009. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányomat semennyire sem viselte meg, pedig a 2 oltás mellé még kapta a rotavírus elleni szert is.
2009. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém aluszékonyabb volt aznap és estére 38 volt a hője. Másnap már semmi.
2009. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok :) megnyugodtam.
2009. máj. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!